Torta - krema (transport)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. maj 2010 19:57

Loni, če se ti tora sesuje, pa rečeš, da si naredila Blejsko grmado!

Vanja

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

16. maj 2010 5:25

Vanja ma spet popolnoma prav. Mogoče bi torto že v startu zasnovala v skledi (tipo za šarloto). Pa samo žlice je treba vzet s sabo. Pa srečno ;-) Uživaj še zame (čakam na redni helikopterski prevoz na Triglav)! krasjana73

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. maj 2010 22:20

Vanja, imaš prav, bom za vsak slučaj rajši vzela žlice s sabo.

 

No, sem pa danes na krstu jedla torto, ki je prispela iz Bosne čisto lepa nedotaknjena, je bila pa res brez kake kreme, ampak sočna vseeno za dol past. Ta druga, narejena v SLO, mi ni bila všeč, nisem ljubiteljica maslenih krem.

Loni Makaroni

neznan uporabnik

17. maj 2010 8:28

Mislim, da ne bi smelo biti problemov. Kar koli boš že prinesla na vrh, domišljija nima meja (glede na stanje sladice: Triglavske rezine, Triglavska grmada, Triglavski šmorn..). Ne pozabi na svečke, še tako neprepoznavno zadevo svečke pač naredijo tortasto. Smo praznovali 2 r.d. na vrhu Triglava, najboljši je bil tisti s sklompano penino japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti