Tehnična pomoč za avatarje

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. apr 2010 16:10

nola... teoretično lahko, samo v praksi pa težko. Ker stremimo k temu, da so avatarčki posebej narejeni za velikost 60 x 60 ne da se velike fotografije pomanjšujejo. In tukaj je ta hakeljc... potem bo večina veliko sliko dala gor, zato da bi se ohranil original nekako, ki ga boste lahko povečevali.

Saj avatar ni namenjen temu, da je ne vem kaj gor... To je mali emblemček, ki vas predstavlja. Jaz res ne vidim pravega smisla, da se zdaj namensko daje velike fotke s polno podrobnosti, ki bodo pomanjšane bolj slabe, pa jih boš moral klikniti, da se odpre.

Namreč, tisti ki naredijo namenski avatar, NIMAJO velike povečave, ker ne obstaja.

Upam, da sem uspel pojasniti, zakaj zaenkrat ne bi bilo smotrno narediti po tvojem predlogu. Ker v končnem smislu bi bilo bolje (pa brez zamere Ežoj!), da bi Ežoj naredil en mali avatarček, ki bi bil na 60 x 60 dobro viden, kot da iščete neko večjo različico. Za to so foto albumi, za velike slike. To so pa avatarčki, male sličice ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. apr 2010 16:17

Ja , Jernej, hvala za hiter odgovor, saj razumem tvoje stališče. Ampak za polovico teh avatarčkov pri najboljši volji sploh ne razberem kaj predstavljajo. No, mogoče bo pa vsak (če ga bomo ta firbčni  prosili) napisal kaj njegov avatar pravzaprav predstavlja in celo simbolizira. Mogoče še bolj zanimivo.

 

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. apr 2010 16:31

Vem nola. To je zato ker dovolimo velike slike ki jih pomanjšamo, to ima svoj "hendikep" ;-( Če bi bile dovoljene samo 60 x 60 fotke, bi bile same take sličice, kjer bi vedel, kaj predstavljajo.

Ampak to je pač en prstni odtis tistega, ki pošilja, nič drugega. Pač uporabniki pošljejo kar imajo in kar znajo. Eni bolje, drugi slabše. Vsi se učimo celo življenje. Saj boš videla, da se bodo "ta slabši" avatarčki sčasoma zamenjali ;-)

PS - Na moje avatarčku sem jaz, zrem v prihodnost. Ni pa razvidno ali je jasna ali je oblačna, to je pa namenoma, ker ne vemo ;-) Zraven je klopca. Sem utrujen, pa se ne usedem ;-) Raje živim... No, pa saj to si razbrala iz sličice vse, kajne? 

 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. apr 2010 16:41

No  vidiš, jaz sem te videla za krmilom barke (kje je klopca?) no, to da zreš sem razbrala, prihodnost je pa seveda tudi ubiranje kurza . Ja, pravzaprav pa sem razbrala, ampak sem morala vzeti povečevalno lečo (kar tudi ni nič hudega). Fino, za razlage bom vsekakor prosila vse, katerih slikic ne razberem iz tega ali onega razloga!

nola

 

Moj je, upam samorazlagalen - da Vincijev kanon proporca velja tudi in predvsem za maôke.

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 22. 2010 16:56

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. apr 2010 17:01

Evo, Nola, piši seznam........

rimljanka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. apr 2010 17:15

Mogoce pa kar tam, kjer clani razlagajo svoja imena, kako se ti zdi

nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. apr 2010 17:26

Aha, morda pa res......začni.

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. apr 2010 17:53

Ej... malo dajte počakati, delati bom začel na neki novosti, kjer boste imeli možnosti tudi povedati, kaj je na sličici. Več pa ne smem povedati.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

22. apr 2010 18:03

Aha, torej bom tam lahko razložila, da je na slikici morska medvedka

MM

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

22. apr 2010 18:21

Ojoj, a potem to pomeni, da me mora nekdo s kamnom po glavi ???

Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti