Obletnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

tema odprta - 23. feb 2010 9:49 | ogledi: 1.765 | odgovori: 2

Danes minevata dve leti od smrti Janeza Drnovška.

Gre hitro čas naprej, ali ne?

Obletnico lahko izkoristite za premislek o tem, kaj so prave stvari in katere to niso, kaj je dobrega v vsakdanu in kaj ni in kako se temu izogniti, pa kako je bolje imeti rad sebe kot pa se zaletavati v ves ostali svet itd...

Vendelina jr.

Temo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 23. feb 2010 9:49

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

23. feb 2010 10:35

Čas res hitro teče. Dobro si napisala Vendelina. Jaz recimo premišljujem o sebi, da se ne bi smela več ozirati nazaj, ampak iti naprej. Premišljujem tudi o tem, da je na koncu vsakega tunela luč, samo jaz jo vidim še v veliki daljavi. No vsaj vidim jo že. Tudi to imam v mislim, da mi je zdajle teško v življenju, pa vem, da je drugim še hujše. Sem zdrava in srečna, finančni problemi, pa bodo tudi nekoč minili. Pa služba je tudi morda že na koncu tunela,pa jo še ne vidim. Ne nazadnje mi misli poletijo tudi na kulinariko, ki mi je tudi polepšala dneve. Hvala vsem, ki ste mi in mi še boste stali ob strani. Samo ena pot je prava- pot do srca, vse ostale poti so ovinki. Lep dan še naprej syu

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. feb 2010 12:09

Na tisti dan je rodila moja prijateljica, eni grejo, drugi pridejo. Facts of life. Vse najboljše 

eni krasni dvoletnici torej, da bi zrasla v eno fletno deklico.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti