Kaj je jedilnik

tema je zaklenjena

barbara_s  

član od: 21.3.2008

sporočila: 50

27. jan 2010 13:53

Evo, včeraj sem šla pogledat v Knjižnico Prežihov Voranc v Ljubljani. Pa sem spotoma zavila še na "kulinarični" oddelek in se spomnila na tole temo. Torej, v tej knjižnici imajo en kup strokovnih (recimo učbeniki za gostinstvo) knjig, pa veliko izbiro kuharskih knjig; pa knjig z jedilniki za dojenčke, nosečnice, starejše, bolne... za praznike, vsakodnevne jedi, jedilnike v povezavi z letnimi časi... Nauk I: včasih je treba tudi v kakšno splošno knjižnico zaviti, ni nujno, da imajo vse na faksu že pokupčkano in pripravljeno za študente. Nauk II: za to, da sem pregledala ponudbo, sem porabila približno 15 minut (meni pač ni treba delati seminarske na to temo - zato sem ponudbo samo preletela). Z mano je bila moja mala pošast, ki me je cel čas cukala za krilo, pa sva potem skupaj gledali kuharske knjige in se pogovarjali o tem, kaj bi midve kuhali in kaj bomo jedli, pa če bi ati morda tudi kaj od tega rad jedel... in sva se imeli prav lepo. Vem, da je to nekaj drugega od seminarske, pa vseeno se da tudi z otrokom v knjižnico in še marsikaj. PS: Če bi malamaja napisala tudi naslov seminarske, pa malo bolj opredelila svoj problem, bi ji lažje kaj svetovala kot samo to, da naj gre v knjižnico po literaturo... barbara_s Sporočilo je spremenil(a) barbara_s dne 27. 2010 13:56

malamama  

član od: 21.1.2010

sporočila: 4

30. jan 2010 23:05

mene še bo kap poleg tega branja,.. koliko dela si naredite iz enega samega vprašanja,.... mimo grede ne študiram v ljubljani,... ampak 200km vstran,.. kje je to naj vas ne zanima,.............. mimo grede na svojega otroka sem ponosna in nikoli nebi se zgovarjala nanj,.. zmorem študirati in biti vzgledna mama hkrati,.. obsojate nekoga ki ga niti ne poznate,.. prosila sem samo za en majhen nasvet vi pa se obremenjujete kdo bo napisal seminarsko......... HALO,.... nikjer nisem rekla da bi mi jo moral kdo napisat!!!!!!!!!!!!!!!! za tiste ki jih zanima kaj več o moji seminarski,.. morem napisat KAJ JE JEDILNIK,.. IN KAKŠNE JEDILNIKE POZNAMO!!! to je vse,..profesor na dodatna vprašanja NE ODGOVARJA,.... ( HAHA).... mimo grede ne se preveč sekirat zaradi moje seminarske,.JO VEM NAPISAT,.. SEM JIH ŽE OKOLI 100 (TUDI DRUGIM ŠTUDENTOM NE SAMO SEBI).. prosila sem samo za nasvet,....... na tem forumu je en kup nekih ljudi ki imajo preveč časa,............ ljudje,. sprostite se,.. pa ne obsojajte samo ljudi ki jih ne poznate,... samo bi šinfali,......................... tistim ki pa se vsaj malo stopili na mojo stran pa hvala,.. vse dobro se vrne,.. ,............................. uživajte malamama

malamama  

član od: 21.1.2010

sporočila: 4

30. jan 2010 23:09

ežoj je napisal/a:

kara in darjuška: nimate prav.

Kaj pa, če smo nekateri že študenti starejših letnikov kakšnega faksa in nam je znano, da ni namen seminarske naloge, da se profesor nekaj nauči iz dela študenta, ampak je namen, da se študent vpelje v " akademsko delo " ( karkoli to bilo ). Študent se mora naučit, kako pristopiti problemu. Če je moj, še kako majhen prispevek temu, sem zadovoljen. Gospa je bodoči strokovnjak, čigar usluge bom morda potreboval, zaradi tega bom pomagal pri njenem šolanju kolikor se bo dalo, in sicer tako, da je bom, skupaj z drugimi , učil lovit ribe. Jaz pridem pol, kot en pedagoški delavec, ve me ( pa še koga ) obtožite, kot enga nizkotneža, ki čaka v zasedi kakšno novo članico, da je polije z gnojnico................

kara je še zapisala: pa saj ni treba odgovarjati............. torej, naj naši novi članici ne pomagam? Verjemite, tako kot je izpadlo, smo ji veliko več pomagali, kot da bi ji napisali del ali celo seminarsko nalogo.

Tudi po moje, izgovarjanje na otroka ni bilo ravno zelo etično. Če nekdo ne zna dobro in pravilno oblikovati ( pisno ) svoje misli, zaradi neznanja Sl. jezika, izobrazbe in česarkoli, rekel bi, nič hudega, od enega študenta ali dijaka pa lahko pričakujemo kaj več, se vam ne zdi?

TI MAŠ PA ZELO VELIKO ZA POVEDAT,...... ežoj,........... kdo hudiča ti je reko da mi more kdo del ali celo seminarsko napisat???????????? gabi se mi ko berem ta komantar,............ spravlaš se na ljudi ki jih ne poznaš,....... prosila sem za kakšen nasvet,......zrihtaj si še kakšno dodatno delo, ne pa samo komentare pišeš,.......... čao uživajte vsi skup tu gor,.. še tisti kaj ste normali bote znoreli tu poleg.................. ežoj
malamama

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. jan 2010 0:12

Malamama, lepo te prosim, piši z velikimi začernicami, vejicami, pikami. Tako kot pišeš se mi zdi, pa verjetno ne samo meni, da si polpismena.

 

 

Vanja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2010 0:16

malamama,

moj namen je bil, da ti pomagam po najboljših močeh, sem tudi mislil, da sem, ko pa izvem, da si že napisala okoli 100 seminarskih nalog, pol se ti moram opravičit, ker nisam razumel vprašanja. Če namreč nekdo s toliko izkušenj zastavi tako vprašanje kot ti, ozadje je verjetno globje in jaz ga nisem dojel ( žal se moje izkušnje ne morejo primerjati s tvojimi, sem napisal le tri seminarske naloge, pa še to pred veliko let ).

Sam sem firbčen: a tudi v seminarskih nalogah uporabljaš veliko pikic ( obožujem pikice, se mi zdi tako lepo če stavek ni končan, pa si bralec lahko misli............... )

Vse lepo ti želim!

ežoj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. jan 2010 0:23

Ežoj, a si ti danes kake hude peperončke jedel ali polna luna tudi nate vpliva?

 

 

Vanja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2010 0:34

Ti hudobna Vanja!

ežoj

kozamurnik

sporočila: 2311

31. jan 2010 6:21

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Malamama, lepo te prosim, piši z velikimi začernicami, vejicami, pikami. Tako kot pišeš se mi zdi, pa verjetno ne samo meni, da si polpismena.

 

 

[cevlji-rdeci] Vanja
Joj.......prejoj......... pa... ne... da... bo ......tudi....SEMINARSKA.... naloga....napisana ... v....... tako..............LEPEM........slovenskem.....jeziku? murnik Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 31. 2010 06:28

neznan uporabnik

31. jan 2010 8:09

Pred nekaj dnevi sem nekje na nekem zidu prebrala: Človek lahko drugega človeka gleda zviška le takrat, kadar mu pomaga vstati. japaja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2010 8:14

japaja, dej bod mal bolj določena, na koga leti ( neki mi možgančki delajo bolj počasi, pa ne vem a se moram na tebe razkurit ali kaj ).

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti