Jesenski oblačilni report

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

18. jan 2010 20:09

Vendelina jr. je napisal/a:
Sem se pa spomnila predlanskega obiska angleške kraljice: Ko je prišla, je imela moder kostim, Philip pa rdečo kravato. Danilo je imel modro kravato, Barbara pa rdeč kostim. Jaz sem potem dva dni na čveku s frendicami "prebolevala" to barvno neusklajenosti (pa zakaj nista zamenjala kravat?).
res ljubko klik, klik kafetarca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. jan 2010 0:13

Vendelina jr. je napisal/a:
Sem se pa spomnila predlanskega obiska angleške kraljice: Ko je prišla, je imela moder kostim, Philip pa rdečo kravato. Danilo je imel modro kravato, Barbara pa rdeč kostim. Jaz sem potem dva dni na čveku s frendicami "prebolevala" to barvno neusklajenosti (pa zakaj nista zamenjala kravat?). Vendelina jr.

Kaj pa če je protokol predvidel to "napako" kot koncept "taglavna dva : njuni boljši polovici" . Sicer se hecam, ampak ... kaj pa če je res?

Mojca

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

19. jan 2010 8:14

Ampak tele prešite bele rokavičke gospe predsednikove so pa kiks na kvadrat. Saj se gospa trudi in verjetno je simpatična, ampak z njimi me spominja na Mini Miki Miške. Mogoče bi bile boljše črne, ker verjetno jih mora imeti po protokolu. juma

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. jan 2010 8:43

@kafetarca et Co. čestitke za iskalni trud in komentarje In ja, juma, bele rokavice sta znala nositi samo Miki Miška in Michael Jackson. Vendelina jr.

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

19. jan 2010 9:45

@ hvala Vendelina jr., tvoja pohvala je največ vredna Lov za fotkami je bil vreden truda, fuuuuuuuuul sem se zabavala in še zdaj mi je hecno, ko pogledam Smrkce kafetarca

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

19. jan 2010 11:10

Vendelina, sem zgoraj brala o zavezovanju šalov in rut... V omari mi ležita dva krasna šala iz šantung svile.... (dimenzije kot ponavadi mehka pašmina šali). Pod kakšno jakno ju že nekako zmečkam, rada bi pa nosila v pisarni, pa mi nikakor ne uspe naviti zadeve kot bi bilo treba (pa saj niti ne vem kako bi bilo treba...) Nasvet? Pa hvalahvala! alibaba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. jan 2010 13:02

Alibaba, šantung svila je super material, je pa res, da če tak material uporabljaš kot šal, dobiš en obupno komatast občutek in je čista groza. Jaz take šale uporabljam kot nizke pasove. Kombiniram z jersey tuniko srednje dolžine in zraven enake barve tajice in potem kot pas v višini bokov zavežem tak šal. Tako imam čokoladnorjavo kombinacijo z enim super rjavim šalom z bleščicami, prav tako pa imam tudi to isto v črni verziji in se super nosi v obdobju april-maj in pozno poletje (ko je kakih 18-22 stopinj in malo oblačno) in to kombiniram s trenčkotom. Šal lahko kombiniraš kot pas tudi v kobminaciji črne male oblekice in čez črna usnjena jaknica. To se pa da nositi že zdaj (škronji + plašč) in tudi, ko bo 15 stopinj topleje. Vendelina jr.

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

19. jan 2010 15:41

A ko šal zavežeš skupaj, ta vozel ni komatast? Ali imaš kak special vozel? (Si predstavljam eno bulo od vozla, ki se napenja pod trenčom... ojojoj...) A res ni variante tak šal oviti okrog vratu ali ramen? En je v tako krasnih turkizno (se spomnim teme o barvah nekaj nazaj, ko so bili zraven še pigmenti prilepljeni, pa se zdajle ne spomnem) santorini odtenkih, ki gre tako lepo na bele bluze... alibaba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jan 2010 6:42

Vozlov je kot solate, vadi malo.... Glej "moški vozel" pri jadranju in taborjenju, s tem se vse lepo reši. Vendelina jr.

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

20. jan 2010 10:26

A ne rabiš za ''moški vozel'' dveh vrvi? magnolija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti