Netlog =)

orhidejica  

član od: 25.11.2007

sporočila: 22

20. sep 2009 21:39

S tem da sem prijateljica otrok to pomeni da imam vsaj nekakšen nadzor nad njima,vidim njune prijatelje in vsaj malce nadziram njuno uporabo netloga,kar je bilo vprašanje na začetku te teme.Vsak izraža svoje mnenje in poglede.Sem pa obenem navedla svoje izkušnje na netlogu. je pa res kar pravi Rimljanka vsak po svoje in po svoji pameti Moje mnenje orhidejica

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

21. sep 2009 16:03

orhidejica je napisal/a:
Pozdravljeni Jaz imam profil na netlogu,med prijatelji pa imam oba sinova in tut moža.Tako da prijateljuje kar cela družina.Glede varnosti otrok ,pa saj danes niso nikjer več varni.Fanta sta prijavljena tudi na FC,kar pa mene tudi mika.Na netlogu pač poveš in izdaš o sebi kar želiš,pokažeš slike vsem ali pa samo prijateljem.Osebno imam večina prijateljeljev ki jih osebno poznam,samo tri izmed njih ne poznam.Najdeš pa tudi včasih kakšno dobro idejo po kateri povprašaš avtorja.Sem zasledila izdelavo vizitk iz pergam papirja in je avtorica teh izdelkov bila tako prijazna in mi je razložila nekaj osnov obenem mi dodala nekaj povezav.Osebno nimam slabih izkušenj,res pa nisem nikomur posredovala tel.št.,Msn,niti e-mail naslova. Uživajte kjer koli ste prijavljeni obenem pa velja da po pameti. lep večer še naprej orhidejica
Orhidejica, tudi jaz nisem posredovala tel. št. sem pa v tel. imeniku in tja ni težko pogledat. http://basti.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti