Malo biologije

tema je zaklenjena

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. sep 2009 16:26

jampina je napisal/a:
Elaphus,osmoza v živalskem svetu ali v rastlinskem? jampina

Če prehitim  izzvano: osmoza je pač osmoza.......posebna oblika difuzije ni nič več kot to, torej povsem fizikalen pojav.......

tjaška  

član od: 20.12.2008

sporočila: 35

16. sep 2009 17:08

Hello! Kaj takega pa nisem pričakovala!!! Ljudje ne se kregat! Vsak ima pač svoje mnenje. Najprej, hvala vsem, ki so odgovorili na moje vprašanje in tudi tistim,ki mi odgovora niso posredovali pač pa so mi dali, kakor sami pravite, nasvet. Zdaj pa razlog zakaj sem dala to vprašanje na forum. Učbenika še nimam ker učiteljica zahteva neke nove in so razprodani al kaj jaz vem. Iskala sem v 5 enciklopedijah pa je očitno premalo obsežna veda za svojo stran v tako obsežnih knjigah. Sem šla tudi 'googlat' ampak naj vam pred tem povem, da živim v enih 'rovtah' kjer intrnet komaj da lovi. Tako da ko napišeš nevrofiziologija na google se ti stran odpre po 5-ih min potem pa še vsako stran posebej odpirat in zapirat ter preverjat ali kaj piše, traja eno uro predenj najdeš izčrpen odgovor. zato raje odprem samo eno stran, napišem če mi lahko to kdo razloži, vmes pa še iščem po drugem gradivu. Će pa grem napisat na wikipedijo mi odgovori, da je škrbina al nekaj... Tako da na internetu sem jaz pol ure na teden, pa še to večinoma na kulinariki ko kaj vprašam. Za ostalo se mi ne da izgubljati časa, grem raje kaj speč ali pa teč ali pa se učit. ps. ko takole gledam kakšne prepire se včasih vprašam kdo pravzaprav pripada mlajši generaciji :D :D :D (to je bila šala, da ne bo kdo spet preveč burno odreagiral) Mejte se radi ;D tjaška

tjaška  

član od: 20.12.2008

sporočila: 35

16. sep 2009 17:19

aja odgovor sem pa našla.amak ne tukaj na forumu pač pa sem šla vprašat bivšo učiteljico biologije. Kadar iščem informacije ne pridem samo na forum, ampak iščem tudi drugje, ker se samo na to pač ne moreš zanesti. zanimajo me samo različni vidiki in potem iz teh sestavim svoj vidik. tjaška

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. sep 2009 17:21

Tako, zdaj lahko temo zaključimo.

Pa hvala, ker smo ti lahko po svojih močeh pomagali.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti