Hrana za krepke fante :)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. avg 2009 9:45

Vendy, spagon bo kuhala v apartmaju, torej živi luksuz. Ampka tvoj jedilnik pa ostane, no doubt. Mamamia mamamia

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

31. avg 2009 9:53

Vendelina, prejšnji teden bila na jadranju in so padle (tudi) palačinke :) Pekel jih je pa en mladec med vožnjo, ker mu ni slabo spodaj v guncanju.

Sicer pa mi je všeč ideja s polento, testenine so itak zvezda stalnica.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 31. 2009 09:57

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. avg 2009 10:55

Ouch, I am a victim of a selective reading... Upam, da bo vseeno kaj od tega komu kdaj prav prišlo.... Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

31. avg 2009 11:30

Vendelina jr. je napisal/a:
Nutella gre na plovilu blazno dobro. Če hočeš mir na ladji, potem naj bo veliko napolitiank. Tiste kraševe z lešnikom so zmagovalke. V marinah prodajajo tiste vrečke po 5 kil in čisto vedno napolitank na koncu zmanjka.Ti pa svetujem, da se ne pustiš sprovocirati za peko palačink. Namreč, to se dogaja zelo počasi in preden napečeš za tako vojsko, imaš že kraval v kajuti....Vendelina jr.

Amen!

Pa "Domačica" (ki jo že dva močna "mladca" blizu Abrahama zmažeta tako hitro, da se čokoladni obliv sploh ne utegne stopiti).

In kruh je treba obvezno hraniti v platneni vreči, ne v PVC. V platnu se namreč začne počasi sušiti (ne pa plesneti), potem ga pa za malico narežeš na filigransko tenke rezine in gor namažeš 0,5 - 1 cm Nutelle, pa pokriješ z drugim kosom. Takle sendvič, postrežen ob pravem času, preizkušeno zagotovi kar najhitrejši obrat okoli regatne boje!

 

Mojca

neznan uporabnik

31. avg 2009 12:05

Ne le ljubezen, tudi zmage gredo skozi želodec Veliko dobrega vetra želim (če ga pa ne bo, jim boš pa ti dala vetra, kajne? Magari z rdečo oblekco hihi..) japaja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

1. sep 2009 15:39

Punce lepa hvala za vse napotke, predloge, nasvete in recepte! Bom upoštevala tisto z napolitankami in domačicami in nutello :)

Danes sem izvedela, da bom skrbela (tako so se izrazili oni, ne jaz :)) za mednarodni posadko: 5 Slovencev, 2 Hrvata in 2 Italijana. In sebe seveda :) Menda ima apartma vse kar potrebujem, razen en velik lonec za testenine moram s sabo vzet. Sem si kar malo oddahnila, brez pečice mi namreč živeti ni

Fantje menda jedo vse in so po celodnevnih regatah tako utrujeni, da pojedo vse kar jim daš na mizo in popadajo v postelje.

Zdaj ko vem kak luksuz me čaka tam, se pa res že veselim!

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. sep 2009 13:29

Vzemi, spagon za vsak slučaj s sabo še eno veliko cedilo in vok. Pa lopatke in zajemalke. Pa označi si, kaj si prinesla s sabo, da boš zmogla to tudi odnesti nazaj... Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. sep 2009 13:37

Katko lopatko!! Zdaj je pa že tolko ponudb, da bomo mogli še en kombi za prevoz aktivirat!

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. sep 2009 13:39

Katka kam si zdaj skrila svoj post!?

saša

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. sep 2009 13:40

Ja, za eno lopatko bi se pa ža našel prostor... mar ne??? :)

 

(urejam post, ker mi ni lepo uspel citat, potem pa si že svojega napisala...:)) in zdaj oni ni več aktualen :))

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti