Pre-fall, oblačilni report za novo sezono

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. sep 2009 17:00

Alibaba, pudrast ton boš najlažje našla tako, da boš približala barvo obrazu (smo se nekaj strani nazaj o tem na veliko razpisale). Če si svetla in bleda, potem boš pač iskala tudi bolj svetel puder in v tem primeru je pa sploh fino kombinirati z rdečim lipstikom.... Oziroma, če si bleda kot Doutzen Kroes (nizozemska manekenka, ona je beldosti naredila kariero), si sploh na konju Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. sep 2009 19:13

Pozabile ste omeniti limetino barvo, samo na rumeno ne sme vleči (za zime in poletja) in magenta (udarna, temno roza), ki se odlično podata k temno modremu, črnemu ali rjavemu kostimu. Čevljev, pasu in torbice pa eno z drugim že dolgo ne kombiniram več.

Vanja

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

8. sep 2009 6:34

Po teoriji o barvah je oranžna komplementarna modri. Glede na to, da je kostim temnomoder, bi šel zraven nežen ton oranžne. mimika

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

8. sep 2009 7:14

Hm, Mimika, sicer je res, ampak temnomodra in oranžna lahko kaj hitro delujeta 'delavsko' pri tem mislim uniforme... Jaz bi bila raje previdna. Mateja

neznan uporabnik

8. sep 2009 7:20

Čevlji, torbica, pas v isti barvi, po možnosti še rokavice... so itak taka ziheraška kombinacija. Tudi sama že dolgo ne kombiniram tega na tak način. So pa še posebni izzivi: noge na iks, ki niso več moderne, tanki gležnji in velika stopala, pri katerih ti še tako lepi gležnarji ne pomagajo, jakne s patentom, ki ne sedejo na preširok pas.. Kratke noge, ki ne dovolijo nizkega pasu.. Imam prijateljico, ki ima nemogočo postavo (in čudovit karakter!), smo poskusili že mnogokatero kombinacijo, a kaj, ko ne zna nositi tistega, kar bi ji pristojalo. Najraje se skriva v nekih splošnih kavbojkah, majicah in supergah. Ampak ima res nemogočo postavo, se nič ne hecam, majhna, tanke nogice, obilni ramenski obroč z velikima prijateljicama, kratek vrat, na katerem je okrogla glava, ploska zadnjica, obilen trebuh.. To je šele izziv! Se pa da promet ustavljat na različne načine. Tudi tako, da se povsem neprimerno oblečeš.. japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 08. 2009 17:35

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

8. sep 2009 10:13

Hvala punce, bom kar nekaj kombinacij preizkusila... Glede pudraste barve, pa nisem imela v mislih pudra za make up, ampak barvo majčke... Imam en krasen, kot peresce lahek in mehak puli nekega bež odtenka, pa sem z njim vred videti prozorno.... (pa si še nisem nadela zimske bledice...) (se popravljam glede pudra.... sem prebrala report od začetka....) alibaba (tale report sem začela bolj pozno prebirat, tam pri ene petnajsti strani, pa vidim, da je tako čtivo, ki ga je treba večkrat v roke vzet....) A veste za kakšen link z aktualnimi trendi s slikami (take konkretne cunje, ki jih obečemo... ) Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 08. 2009 10:16 Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 09. 2009 08:41

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

9. sep 2009 11:30

Kje bi lahko kupila bombažno ruto, kakršne so nosile naše babice? (Saj veste ... kakšne drobne rožice ali pike, pa obroba v drugačni barvi, pa dovolj velika, da se z njo dejansko lahko pokriješ, ovratne rutice so premajhne, pa res mora biti bombaž, ne svila ali volna ali kaj tretjega.) sara

tanca  

član od: 13.6.2004

sporočila: 76

10. sep 2009 6:20

Kako pa je s kombiniranjem rjave usnjene jakne? Sem gledala tisto v Promodu in se mi je zelo dopadla, vendar malo omahujem, saj verjetno ne bo šla k kakšnim črnim čevljem ali sivim hlačam...Ali se motim? S kakšnim šalom bi se lahko kombinirala? (Sama se precej slabo počutim v črni barvi, še posebno na zgornjem delu telesa in mi tudi tistih nekaj kosov oblačil samo visi v omari, saj se ne morem pripravit do uporabe) tanca

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. sep 2009 8:19

No, še nekaj aktualnih nasvetov, glede na lepo jesensko vreme: izkoristiti je treba lepo vreme in čim več razkazovat oprsje. Velikost dekoltea naj bo v mejah spodobnosti, ker je to itak raztegljivo, ne more škodit če gre tudi mal čez ( moški del občinstva tega vsekakor ne bo zameril ). Glede krila, o barvah je ( verjetno ) že vse povedano, materiali naj bodo lahki ( plahutasti ), kroji pa taki: bože vetra! Ne zamudite priložnost lepega jesenskega vremena.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti