Mesečno perilo

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

tema odprta - 22. jul 2009 13:08 | ogledi: 2.982 | odgovori: 5

Do prejšnjega meseca sem imela zelo redno mesečno perilo, do dneva natančno kakor sem si vsak mesec izračunala,pa vsak mesec imam zelo močno mesečno perilo.Ta mesec pa se je nekaj spremenilo, in sicer sem dobila pet dni pred rokom,In to tako šibko da sploh ne vem ali je bilo to mesečno perilo.To zelo šibko krvavenje je trajalo en teden.Po dveh dneh pa sem sedaj zopet začela krvaveti, malo bolj močno kot prej pred dvema dnevoma.Noseča nisem, sem raven danes naredila test za vsak primer,Bil je negativen. Ker nisem nikoli prej imela takih problemov,me malo skrbi,Zato bi prosila vse gospe tukaj na forumu, če je imela katera podobne probleme in kaj je bil vzrok. Stara sem 47 let, pa malo tudi mislim da me počasi že lovi menopavza, pa da bi bil lahko to eden od vzrokov.Petega avgusta imam itak redni ginekološki pregled, do takrat bom pa zadovoljna z vašimi odgovori.

Lep sončen on vroč dan

MOON

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

22. jul 2009 13:29

Dobrodošla med nami,menopavzkami Majdina

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

22. jul 2009 13:48

Ja seveda,hvala Majdina.Bi bla rajš v kakšnem bolj prijetnim klubu. Čeprav iščem vse druge možne izgovore, pa si zdej mislim da je vrjetno temu lahko vzrok tudi križ ker imam čist frderbanega, namreč sesedajo se mi medvretenčne ploščice, pa kadar me zelo boli križ, me boli tudi vse spredaj pod trebuhom. No ja kakorkoli, bom vesela če se bo še katera oglasila na to temo.Drugače pa tudi z menopavzkami ni nič narobe, če le niso prehude posledice. MOON

mehurček  

član od: 17.7.2007

sporočila: 129

22. jul 2009 15:43

Pozdravljene, tudi jaz sem do pred dvema mesecema imela redno, nato sem jo dobila na 14 dni in za tem na 3 tedne.Sedaj niti nevem kdaj naj pričakujem.Nevem če je to vredu zato prosim za vaše mnenje če je katera imela te izkušnje.Naj omenim da sem stara 30 let.lp mehurček

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. jul 2009 16:02

Moon, po moje ti niti tvoja ginekologinja (ki o zadevah ve mnogo več, kot ve tole občinstvo tule, razen izjemnih kolegic medicink) in ki ima pregled nad tvojo anamnezo (prosim, naj to ostane zasebna stvar, okej?), na temelju enega drugačnega dogodka še ne morem napovedati, če gre za začetek menopavze ali pa ne. Bo za tako oceno potrebno pač več dogodkov v časovni vrsti. Drugače pa, moon, kaj te pa v resnici vzemirja: ena menstruacija, ki ni ravno padla v koledar ali dejstvo, da se bliža eno novo življenjsko obdobje? No, karkoli pač je, ko lady razmišlja o sebi in kaj bi počela čez pet, deset let, si prišteje tudi toliko let starosti in je v danem trenutku težko sprejeti, da bomo nekoč starejši in da bomo sploh ohoho stari in da nekoč ne bo treba kupovati alwaysov in da bo treba v vse obleke namontirati blazine za potenje....In to dejstvo čisto nikogar (velja za oba spola) ne naredi ravnodušnega in je brez veze lagati samemu sebi, da "meni je pa vseeno". Komur je zares vseeno, ta itak potrebuje strokovno pomoč. Jaz si v tem trenutku, v družbi z alwaysi in ostalo opremo mislim takole: kdor nekaj izžareva, tisti/tista, ki se ga/jo opazi, ko vstopi, tisti/tista ki ga/jo poslušajo, ko nekaj pove....tak človek to ima v sebi, neodvisno od tega ali ima ali pa nima menstruacije. Leta nimajo nič s tem. In enako velja tudi za sive miši in mišone - tudi tu leta nimajo čisto nič s tem, da jih v bistvu ne opazimo ali pa sproti pozabljamo... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. jul 2009 16:56

"Ja seveda,hvala Majdina.Bi bla rajš v kakšnem bolj prijetnim klubu" K temu citatu: Kaj pa nam manjka v tem klubu? Pakl alwaysov vsak mesec? Pa hvala bogu, da jih ni več .... Valunge pa itak minejo, te vsaj ne zebe, ko vsi drugi drgetajo od mraza. Se pa obremenjevat zaradi nekaj dni razlike? Daj no, moon, perfkecionizem tu ni na mestu, pa kak strah tudi ne. Se je treba zaradi česa drugega obremenjevat, če sploh. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti