Koprska noč

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

19. jul 2009 10:56

haha rimljanka, nisem na to pozabila brze skrbi, če se malo pozanimaš boš ugotovila, da so s koprsko (rumeno) nočjo zaslužili vsi, razen koprčani! rumeno noč so organizirali ljubljančani, ki so za sabo privlekli druge ljubljančane na primorsko služit mastne denarce s čevapčiči ipd. ki sploh niso naša specialiteta. o ribjih jedeh ni bilo ne duha ne sluha. če mi ne verjameš vprašaj druge koprčane. ycrna

neznan uporabnik

19. jul 2009 11:01

Ja kako zdej? A je vse v dnarju al ne? je pa tko: če hočeš met žurko zase, pol ne lepiš plakatov in ne delaš reklame, če pa biznisiraš, je pa takoj sranje zraven. Ampak so že v Rimu rekli, da denar ne smrdi..(mensezdi da ima nekaj z javnimi stranišči veze, bojo družboslovci povedal..) Madonca, ne vem, če so bli glih Hrvati krivi, da sem imela enkrat zlomljen špegu na avtu tam v Kopri? japaja

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

19. jul 2009 12:39

ycrna je napisal/a:
haha rimljanka, nisem na to pozabila brze skrbi, če se malo pozanimaš boš ugotovila, da so s koprsko (rumeno) nočjo zaslužili vsi, razen koprčani! rumeno noč so organizirali ljubljančani, ki so za sabo privlekli druge ljubljančane na primorsko služit mastne denarce s čevapčiči ipd. ki sploh niso naša specialiteta. o ribjih jedeh ni bilo ne duha ne sluha. če mi ne verjameš vprašaj druge koprčane. ycrna
Se podpišem. Moji starši stanujejo v starem delu Kopra in je to res precejšen đumbus. Moja kolegica, ki biva blizu središča dogajanja, vsako leto pobegne k svoji mami s celotno družino, ker je nemogoče celo noč poslušat vse skupaj. Sicer pa je sedaj za moje pojme boljše, ker se čisto vsak dan nekaj dogaja oz. ni pusto, če se sprehodiš. Veliko muzike in raznoranih koncertov, ki so razporejeni čez celo poletje, mi je veliko bolj všeč, kot pa gužva na Rumeni noči. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

19. jul 2009 13:07

plus je bilo dovolj đumbusa za disconautiko! Upam, da je ne bodo priredili več. Takšna muzika, vzdušje, umazanija, kri, bruhanje in scanje ne spadajo v staro mestno jedro! ycrna

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

19. jul 2009 20:02

Ycrna,te imam mal na sumu(pa brez zamere),da si že kar mal ven iz diskotek pa podobnega dogajanja.No saj jaz sem tud ampak ,če pogledam svoja najstnika,ki pri tem uživata potem paše tudi meni in se temu prepustim.Res ,da je blo včasih res dosti več dogajanja za nas mlade skor vsak teden.Ampak zdaj tega ni več na žalost ali pa veselje nekaterih. Sicer pa ,če ne bi letos laško prišlo na isti datum kot diskonautica bi prišli smetit v Koper. Res je žalostno,da nekateri vidijo pri vsem tem samo svinjarijo in pa seveda glasno muziko.Ampak nekaj se pa ja mora dogajati no. Sicer se udeležimo kdaj tud kake gasilske veselice pa moram rečt,da je tam ista svinjarija.Pač smetijo malo starejši.Dogaja pa se isto,to pa zato ker jih žal veliko misli,da se da zabavati samo s polno glavo pijače. kriznana

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

19. jul 2009 20:14

kriznana, ne vem za ycrno, ma jaz sem še mlada, pa mi tudi ni ok, če se na tak način folk zabava. Sej ok, muzika naglas, pa to, sej je vse ok, ma to, da je mesto polno nalitih, pa kozlajo res povsod,... Ma brez veze debatirat. Sej, če ti greš nekam npr si iz MS, pa greš na bivšo rumeno noč, sej je vse ok. Ti si tam eno noč, se nažuraš, kej spiješ, ..., nekateri še malo pobruhajo, polulajo par vogalov, pa itak grejo nazaj v MS. Če pa tam živiš, maš drugačno sliko. Ni lih. Ben dobro, sej počistijo pol, ma vseeno, ne vem no. Pa ni to nek bruh party. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

20. jul 2009 9:46

Se podpišem pod Katarino K. girica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. jul 2009 10:15

Še dobro, da mi smo angelčki in pijemo le vodo!

Sicer jaz ne spadam v tako skupino, ker sploh ne pijem!

Ne razumem kako si upate kaj takega očitati, res ne!

Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti