Torta pokemon

zvonček  

član od: 2.4.2003

sporočila: 78

tema odprta - 12. jun 2003 13:27 | ogledi: 2.766 | odgovori: 6

Ali je med vami kulinariki že kdo naredil torto v obliki POKEMONA ali ima kdo izkušnje kako in kaj?

vesna š.

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

12. jun 2003 14:08

Nisem poskusila, a mislim, da ni pretežko. V tujini lahko celo kupiš tortni model in cel set za dekoriranje. Če pa tega nimaš, si pomagaš sam. Speci velik biskvit, izreži like in sestavi. Prereži, premaži in obarvaj. Ni poterbno, da je vse v enem kosu, saj se potem, ko sestaviš in premažeš, nič ne pozna. Jaz sem se nazadnje lotila mavrične ribice in sem prav ponosna na rezultat. Malo v pomoč: http://www.kitchenkrafts.com/product.asp?product=WP3037 Veliko zabave in uspeha ti želim, Natassa

zvonček  

član od: 2.4.2003

sporočila: 78

12. jun 2003 14:53

Upam da bo ratala. vesna š.

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

13. jun 2003 15:41

Zgornjo ploščo na torti ti po tvoji želji izdelajo v Vrhniški trgovini na Brnčičevi, prineseš barvno fotografijo, skico celo lepo pobarvano pobarvanko in ti fotokopitajo na oblato. Kakšna je cena posega ne vem ? Delajo pa samo do 16 ure. Drugače pa veselo ustvarjanje, LP

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

20. apr 2009 8:22

v zvezi s pokemoni imam eno veliko prošnjo. V knjižnici smo si izposodili dvd pokemon z naslovom Eksplozija velikega balona oz. št. 18. Ta DVD smo izgubili, pa ga nikakor ne najdemo. Zato se obračam na vas, če ga kdo ima. Prosim javite mi na ZS. Zlatka S. m.schafe

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

20. apr 2009 9:03

M.shafe, žal ti ne morem direktno pomagati. Mogoče pa ti bo pomagalo, če ti povem, da sem sama na enem izmed potovanj izgubila turistični vodnik iz knjižnice. Drugega se ni dobilo nikjer, pa so mi potem rekli, da lahko kupim katerikoli drug vodnik. Veliko uspeha, mislim pa, da ne bi smel biti problem.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

20. apr 2009 9:24

katka lopatka hvala za tolažbo. doma imam št. 13, knjižničarka pa pravi da je na trgu dovolj teh DVD-jev in moram prinesti št. 18. Zlatka S. m.schafe

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti