Zaklenjena tema

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

11. jul 2009 18:15

Lahko še jaz vprašam, čemu ste zaklenili moj oddani oglas? bi bilo morda preveč, če bi prosila za razlog, oziroma da bi, ko neko temo zaklenete, napisali zraven kaj je bilo pri dotični temi (oglasu) narobe? Gre se za oddani oglas o prodaji polletne karte za jogo. Hvala vam že v naprej za prijaznost. nitta

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

11. jul 2009 20:36

Nitta, jaz sem opazila, da so vsi mali oglasi (zadnje čase) zaklenjeni. Imam en tak občutek (čeprav nisem videla nikjer napisano), da je oglas mišljen tako, da če koga zanima, da ti piše na zasebna sporočila. Saj to v bistvu niti ni tako slabo, ker nima smisla, da člani s tabo barantajo na forumu, ampak se ti kar zasebno z vsakim zmeniš. feferon

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jul 2009 21:01

Mali oglasi naj nekako ne bi imeli možnost odgovarjanja, ker pol se začne barantanje pod oglasi, kar je brezpredmetno. Z oglaševalcem se domeni po ZS. Nima pa forum samodejno možnosti da bi bili vsi oglasi zaklenjeni, zato je treba to še izgraditi, če se bomo odločili da bo tako. Tudi oglas je zaklenjen ni pravo ime v tem primeru, gre bolj za to, da ta forum (mali oglasi) ne dovoli pošiljanja odgovorov. To ima veliko forumov in ima nek smisel. Doslednosti pa ni, ker še ni padla končna odločitev, v katero smer bomo šli pri oglasih in vsak moderator dela po presoji.

Tega konkretnega oglasa nisem jaz zaklenil, sklepam pa da je zaklenjen, ker je gospa dala oglas in napisala več v ZS. To nekako pomeni, da želi poizvedbe na ZS, ne po forumu.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

11. jul 2009 23:21

jernej je napisal/a:

 sklepam pa da je zaklenjen, ker je gospa dala oglas in napisala več v ZS. To nekako pomeni, da želi poizvedbe na ZS, ne po forumu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ja, natanko tako. A ni logično, da se v tem primeru oglas zaklene? Sem to pojasnila avtorici oglasa po ZS.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti