Paketi in ležišča dormeo

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

21. maj 2009 14:32

Ne japaja, nisem šla reklamirat, ker nisem niti kupila niti preizkusila te posteljnine. Zato tudi nisem videla deklaracije na izdelku, sem pa prebrala v njihovi reklamni brošuri, da je celotna kolekcija pralna pri 40 stopinjah Celzija.

Ne verjamem, da bi centrifugiranje povzročilo razbarvanje, lahko da je tkanina zaradi njega zmečkana, lisasta pa skoraj zagotovo ne.

Reklamacija je bila moj predlog Ivoni, ki je spraševala kaj storiti, ker se ji je posteljnina med pranjem uničila.

 

nola

neznan uporabnik

21. maj 2009 14:44

Sem se zmotila. Ivona, si šla reklamirat? Da je morda kriva centrifuga, sem seveda mislila na zmečkanine in ne na lise. japaja

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

22. maj 2009 17:35

Pozdravljene! Tudi jaz razmišljam o nakupu teh odej in prevlek in tudi mene ste ustavile. Nameravala sem kupiti dvojno za spalnico (rjavo-oranžno) in sinovoma (modro-rjavo). Sedaj se bojim zaradi tega zvijanja in problemov s pranjem. Drugače mi je v trgovini to zelo lepo perilo in čudovita poživitev za spalnico. Prosim, še poročajte, da se bomo me lahko odločite. Nalepke že imam! LP Sonce sonce51

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

22. maj 2009 17:47

Jaz sem včeraj oprala odejo na 30 stopinjah in je takšna kot prej, le lepše diši. http://basti.moj-album.com/

ivona  

član od: 22.4.2006

sporočila: 67

22. maj 2009 20:27

evo punce takole se je izteklo! ko sem oprala je blo vse lisasto in potem ko je blosuho se je vse skrilo. tako da je odeja zdj kot nova, le da ne smrdi po novem. sem se čist odahnila. tako da je zdaj vse v redu. je pa res da je tudi moje kar precej zmičkano in sem komaj polikala ne glede na to da sem imela centrifugo le na 800 obratov. no sam da se mi je vse lepo izteklo- ma sem bla tok panična ko sem zagledala vse lisasto- sploh ne znam povedat, kar belo je blo vmes. lep pozdrav punce, pa hvala za pomoč. ivona

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

23. maj 2009 12:08

Govorite v o odeji Dormeo (ki je na eni strani volnena) in se da zložiti v "povšter"? Če je govora o tem, tudi mene zanima pranje, ker jih še nisem prala, imam pa kombinacijo modro-rjavo. Prala bi na 30 stopinj, pa si do sedaj nisem upala, zaradi volnene strani. Centrifuge pa ne bom uporabila, zdaj je zunaj vroče in bo itak hitro suha. galja

ivona  

član od: 22.4.2006

sporočila: 67

23. maj 2009 21:59

govorimo o tistih odejah dormeo katere se kupi v mercatorju z točkami. ivona

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

23. maj 2009 23:38

galja je napisal/a:
Govorite v o odeji Dormeo (ki je na eni strani volnena) in se da zložiti v "povšter"? Če je govora o tem, tudi mene zanima pranje, ker jih še nisem prala, imam pa kombinacijo modro-rjavo. Prala bi na 30 stopinj, pa si do sedaj nisem upala, zaradi volnene strani. Centrifuge pa ne bom uporabila, zdaj je zunaj vroče in bo itak hitro suha.galja

Če govoriš o tistih odejah, ki so na eno strani kosmate, na drugi pa gladke, pred kakšnim letom ali več so jih prodajali v akcijah Dormeo, ti lahko povem, da jih lahko mirno pereš do 40 stopinj, še opazijo ne in se tudi hitro posušijo. Meni je samo žal, da jih nisem vzela več kot tri.

nola

neznan uporabnik

30. jul 2009 9:34

Obujam temo, ker imam končno dovolj nalepk ... :) Ste zadovoljni, je ta posteljnina vredna nakupa? Meni bi idealno pasala v spalnico, pa še 100% bombaž je. Kaj je s tistimi lisami? Po odgovorih sodeč lahko tole mirno kupim, a ne? Kako se pa obnese po nekaj pranjih? Ker mislim menjati tudi jogi, bi res rada tudi lepo novo posteljnino, wi :) Hvala za odgovore. jancka

ninca_  

član od: 10.4.2006

sporočila: 9

30. jul 2009 10:20

@sonce51 - jaz sem tudi imela nalepke kar en čas doma, preden sem se odločila za nakup - in mi ni žal, res. Posteljnina je zelooo mehka, s pranjem nimam težav, hitro se preobleče. Zvija se pa prav nič, saj je z gumbi pritrjena zgoraj in spodaj. Spalnica pa je prav lepša, ker je postelja oranžno-rjava. Kupila bom še modro prevleko, mi je zelo lepa tudi modro-rjava kombinacija (so jo imeli razstavljeno v eni izmed trgovin Najboljšega soseda) @ivona - jaz sem jo tudi težko zlikala. Ampak sem jo nato pol-zmečkano oblekla, in je bila po prvi noči ok, ni več zmečkana. Ko sem jo likala, je tudi malo spremenila barvo, na temnejšo - ampak brez skrbi - verjetno zaradi vročine, saj je po nekaj sekundah dobila nazaj originalno barvo. V embalažo od Dormeo posteljnine sem pa shranila prešito odejo, ki sem jo uporabljala do sedaj - je bolj debela in bo do zime shranjena pod posteljo :) ninca_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti