Še ena iz osemdesetih

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

19. maj 2009 17:09

Joj, punce zlate ste, kakšni spomini. Komaj danes sem opazila temo in moram priznat, da sem vsa v mravljincih in tudi oči mi rahlo puščajo. Aja, mamaF, tiste klune se pa tudi jaz spomnim, vsaj predvidevam, da je bila ista. sweets

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. maj 2009 17:22

@angie.orhideja....Zdravko je itak moja prva ljubezen. Kot pravijo, bil je mlad in lep, zdaj je pa samo še lep...))))) Mimogrede, ravno tisti komad od Josipe, s katerim sem odprla tale topic, sem nekoč poslušala v avtu (blazno na glas in zraven sem še prepevala)in je bila v avtomobilu muha in sem odprla šipo, da bi spravila mrčes ven...in medtem, ko sem muho podila iz avta, se je seveda slišalo, kaj poslušam in iz sosednjega avtomobila se mi je na sovoznikovem sedežu en zeeeelo zanimiv moški nasmehnil, pomahal in prikimal moji izbiri...in to je bil the one and only Zdravko! Sem potem kak teden malo nad zemljo hodila))))) @darling, Sve još miriše na nju je od Parnega valjka. Tebi se je danes preveč v ZG zgodilo:-D Ježeš, hvala bogu, da nisi imela rendeza s Husom.....:-D Parni valjak - Sve jos mirise na nju Ne pitaj me noćas ništa,pusti me da šutim stare rane opet peku, moje bitke dalje teku dušo, ti nemaš, ništa s tim. Sa tvojega izvora moja se duša napila, žedna tvojih godina, i sada mamurna pita gdje je utjeha, gdje je mladost nestala... idu dani, ja ih pratim, ponekod do tebe svratim, dušo, tražim zaborav. Molim sate da se vrate tragovima njenim hodam tiho, kao da je tu... Sve još miriše na nju, i dan, i jutro što će doći, nakon ove noći, noći bez sna, i dvjesto godina, da ih brojim u samoći, otkako je otišla... U mojim venama još je njenog otrova, još je doza prejaka, a tebe ljubim, da ne poludim... Da zaboravim... Sve još miriše na nju... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. maj 2009 17:33

Mohamed, dear lady, ne Huso ... Ja, zmedlo me je Prljavo kazalište in Jasenko Houra, pa sem jim Akija pripisala. Tko radi, taj i griješi .. Sem pa čez vikend poslušala Pankrte in Sokole, Osmi dan in Ko so češnje cvetele. Ma vidim, da nas tu kar malce odnaša. Dobro dene, ni kaj. Mamamia mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. maj 2009 17:55

angie.orhideja je napisal/a:
Oh, kje je naša mladost??? Jaz imam zelo lepe spomine, poslušala sem Srebrna krila, Josipo Lisac in seveda Zdravka Čolić...on mi je bil najboljši.http://www.youtube.com/watch?v=lGh0xlqwDzc&featu

 

Ampak tudi "Lokice" iz tega posnetka niso od muh

Mojca

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

19. maj 2009 17:59

Mojca... "Lokice" so zvezde tega posnetka... ;) angie

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. maj 2009 18:09

Meni pa tale... http://www.youtube.com/watch?v=lpZUx9N5p3s Hja, zgleda, da imajo v Sarajevu neko posebno vodo, zemeljsko magnetno polje ali kaj cisto tretjega (ne samo muzka, tudi teksti od bratov Sarajlij so vecinoma ubijalski). lp, proxima

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

19. maj 2009 18:18

Drage dame, polepšale ste mi dan z vsemi pesmimi, ki smo jih poslušali, prepevali in živeli skupaj s svojim najstniškimi obdobjem. Tole ni ravno iz osemdesetih, original je še starejši - dobri stari Ivo. Nova priredba je pa ravno pravšnja za tale majski čas! http://www.youtube.com/watch?v=CosfvW1QWUA Lepo se imejte še naprej, elba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti