Še ena iz osemdesetih

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. maj 2009 8:05

Ja, to so bile Krizanke ('82?)... Tudi pri tejle se mi cas prestavi nazaj v '80: Come On Eileen lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. maj 2009 9:41

Kaj pa Buldožerji, se jih spomnite, legend? Život je feferon; Volio sam enu Slovenku .... Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. maj 2009 10:29

Jaz sem bila v sedemdeestih v osnovki in nekako do tretjega letnika gimnazije nisem vedela, kaj za vraga pomeni "Hotel California"....sem mislila, da je to nekaj takega kot Chelsea Hotel ... Ups. Paše takole malo iskati glasbeno podlago našega otroštva in mladostništva, a ne? Ta glasba nas je spremljala skozi pomembne življenjske prelomnice in je bila zraven, ko smo postajali to, kar smo danes. Preteklost je fina tudi za to, da nas spomni, da je sedanjost sploh super (pa tudi če ne čisto vsak dan). Negovanje spominov da in zelo da, ker nam tega ne more nihče vzeti, življenje v preteklosti, ne, hvala, ker bi s tem zamudili čudovitost točno tega trenutka. Ali, kot mnogo bolje in brezčasno zapiše Arsen (letnik 1938) in strahotno seksi pove Rade: Znam da će još biti mladosti/ali ne više ovakve./U prosijeku trideset-osma/ja neću s kime ostati mlad ako svi ostarite/i ta će mi mladost teško pasti./A bit će ipak/da ste vi u pravu/jer sam sam na obali/koju ste napustili i predali je bezvoljno. Skratka, ne dajte se.....lahko pa danes koga pod mizo pobezate s kolenom Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. maj 2009 10:36

Vendy, tale zadnji stavek je pa hud napotek. Gre tudi s palcem na nogi začet božat po stopalu, celo na krovu ladje ... A sem nagajiva te dni Mamamia mamamia

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

21. maj 2009 10:53

mamamia je napisal/a:
Kaj pa Buldožerji, se jih spomnite, legend? Život je feferon; Volio sam enu Slovenku ....Mamamiamamamia

 

Ta je kar precej burila duhove:

http://www.youtube.com/watch?v=RpSAP__I4Kc

 

 

Tanja05

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. maj 2009 11:17

mamamia je napisal/a:
Vendy, tale zadnji stavek je pa hud napotek. Gre tudi s palcem na nogi začet božat po stopalu, Mamamia mamamia
Lahko s palcem, lahko z nartom, lahko s kolenom, lahko z roko, lahko "talk dirty", vse poredne izvedbe so okej....poredne punce pridemo vsepovsod, pridne postanejo pa zavrte in zadrte. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 21. 2009 11:18

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

21. maj 2009 11:21

[citat=--Vendelina jr.--] Lahko s palcem, lahko z nartom, lahko s kolenom, lahko z roko, lahko "talk dirty", vse poredne izvedbe so okej....poredne punce pridemo vsepovsod, pridne postanejo pa zavrte in zadrte. Košuta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. maj 2009 14:36

Saj, obstaja knjiga: Pridne punce pridejo v nebesa, poredne pa povsod. Jaz bi dodala, da poredne itak vedo, kaj so to nebesa, in jim je na koncu itak vseeno, kam pridejo ... Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti