Še ena iz osemdesetih

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

19. maj 2009 19:25

Vendelina jr. je napisal/a:
....Verjetno te bo uredništvo vsaj za nekaj časa izključilo zaradi tega, ker si manifestiral eksplicitni sovražni govor.... Vendelina jr.
tamala69

neznan uporabnik

19. maj 2009 19:46

na to temo samo še to imel sem čudovito mladost na bregu reke drave,da se nebi komu smilil.kar se pa tiče nacionalizma pa to gonijo vsak dan v parlamentu tisti,ki smo jih mi volili.pa lep pozdrav. hmm

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. maj 2009 20:47

proxima je napisal/a:
Meni pa tale... http://www.youtube.com/watch?v=lpZUx9N5p3s Hja, zgleda, da imajo v Sarajevu neko posebno vodo, zemeljsko magnetno polje ali kaj cisto tretjega (ne samo muzka, tudi teksti od bratov Sarajlij so vecinoma ubijalski).lp, proxima

Mora biti nekaj na tem. Pred kratkim mi je pripovedoval znanec, ki ima v Sarajevu družino, da  raste na njihovem vrtu jablana, ki je vsa leta izmenično rodila, torej eno leta ja, drugo pa ne.

Med vojno, ko je bila stiska za hrano, pa je rodila vsako leto. Ko so bili hudi časi mimo, je pa spet prešaltala na stari ritem in zdaj spet rodi izmenično.

nola

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

19. maj 2009 22:43

Vendelina jr. je napisal/a:
en zeeeelo zanimiv moški nasmehnil, pomahal in prikimal moji izbiri...in to je bil the one and only Zdravko! Sem potem kak teden malo nad zemljo hodila))))) Vendelina jr.
Sem nekoč bila v službi na neki obrtni zadrugi, katere član je bil tudi Zdravko Čolić. In sem prav milo fehtarila direktorja, če lahko takrat pa jaz kavo skuham in postrežem, ko pride legenda na obračun... No, nadaljevanje je enako, kot gornji stavek iz Vendelininega zapisa Ognjič

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. maj 2009 23:32

WRAN51 je napisal/a:
na to temo samo še to imel sem čudovito mladost na bregu reke drave,da se nebi komu smilil.hmm

Tale pesem v izvedbi fanta iz mesta ob Dravi ti bo gotovo všeč - zelo lepa optimistična, kot nalašč za zaključek tega dneva!

http://www.youtube.com/watch?v=-nhMe7SWqKI

Mojca

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

19. maj 2009 23:41

waw, Mojca, hvala, to, svež zrak na terasi in coca cola zero he he he Moj najljubši mesec je maj.... lahko noč, mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti