Vodna postelja

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

5. maj 2009 18:45

RadaJem je napisal/a:
Moja znanka pravi, da se na vodni postelji fino spi, ampak za druge posteljne aktivnosti pa menda ni najboljša. RadaJem
Zakaj pa ne bi bila PACKA

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

5. maj 2009 19:32

Ne vem, rekla je samo, da ni fajn, vrtala pa nisem, ker se ne poznava tako dobro. Sama še nikoli nisem preizkusila vodne postelje, tako da lahko samo ugibam, da veljajo drugačne fizikalne zakonitosti kot na žimnici in da je morda sprva malce čudno. Možno, da je šlo za čisto subjektivno mnenje in da se v resnici super obnese. Naj raje povedo tisti, ki jo imajo. RadaJem

EVA2007  

član od: 29.12.2007

sporočila: 18

5. maj 2009 20:25

Mi imamo vodno posteljo že šest let, z njo zelo zadovoljni in je ne bi zamenjali za nobeno drugo posteljo. Tudi naša najmlajša članica družine, katera šteje šele dobri dve leti, marsikatero noč prespi na najini vodni postelji. EVA2007

Lejla13  

član od: 21.1.2008

sporočila: 390

6. maj 2009 12:42

Lahko vam povem, da se tudi  pri drugih aktivnostih  dobro obnese. Ni problema.

Lejla13

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

16. sep 2009 8:02

Zaradi naslova bom nadaljevala kar v stari temi, čeprav se osnovno vprašanje nanaša na težave s hrbtenico. Zanima me, kako se vodna postelja obnese pri zmanjševanju težav pri alergiji na pršico. Proizvajalec seveda hvali http://www.vodnepostelje.com/clanki/vodna-postelja-brez-pr

Ima kdo izmed vas kakšne izkušnje s tem?

LP, V.

gimi  

član od: 10.8.2006

sporočila: 34

16. sep 2009 8:22

Mi2 jo tudi imava 2,5 let. In je ne zamenjam za nobeno drugo. Alergija se je tudi meni izboljšala, moža manj boli kolk itd. Meni je res super, dobro spiva in vse druge aktivnosti tudi dobro laufajo gimi

barčica  

član od: 1.2.2008

sporočila: 32

16. sep 2009 8:27

Nama z možem vodna postelja ni odgovarjala!! Imela sva veliko Lectus posteljo z dvema jedroma,. Nekaj mesecev sva spala super, po približno nekaj mesecih, pa sva počasi imela probleme... zjutraj svase zbujala totalno zadeta, ker je vodna postelja ogrevana!Poleg tega, se ponoči ne obračaš, ker se praktično ne moreš. Telo se mora samo ogrevati in shlajati, ampak prej nisva razmišljala otem,priznam. Poleg tega, se zdaj samo še smejim, ko vidim reklamo, kjer reklamirajo, da ne spušča ,da je to predsodek..hahaha, nama je dvakrat spuščala, to je šele ogabno!!! ker se zbudiš popolnoma moker,pa smrdiš ... Tako , da so jo dvakrat flikali, potem pa sva imela dost težav in z zdravjem in s posteljo in sva jo po hitrem postopku prodala. Zdaj spiva na kvalitetnih jogijih, kjere je res super!! No, to je moja iskrena izkušnja, mogoče pa se kdo le malce zamisli! Lp barčica

demetra  

član od: 18.8.2009

sporočila: 1

16. sep 2009 8:33

pozdravljene/i, končno tudi jaz prijavljena.... no sicer je že nekajčasa odkar je vprašanje vodnih postelj postavljeno pa vendarle moja izkušnja. Spala sva na jogiju Meblo, dokaj trdo vzmetišče in vsak dan je bilo mučno vstajanje in mučno odhajanje spat. Zbujala sva se oba kot dva pretepena mačka, od bolečin v vratu, do bolečin v hrbtenici pa rame in tako naprej.Potem sva se odločala in "doktorirala na posteljah ", mož je reku vodni NE, potem sva hodila na sejme in preizkušala in ležala in oh in sploh.... No pa sem se v lesnina Ljubljana ulegla kar na "ta prvo" utrujena od sejma... in glej ga vraga... ni bila vodna bila je ena postelja ki naj bi bila imitacija vodne, imela je en poseben jogi in ta jopi je bil položen na neke plastične kvadratke ki so se premikale kot voda, kompletna postelja je delovala kot bolniška postelja, imela je možnost dvigovanja ležišča na vse možne načine. (bila je postelja proizvajalca, oz. prodajalca Optimo). Je bila pa tudi zato primerna cena, in si jo žal nisva mogla privoščiti... zato sva pretroškala na vodnoposteljo Lectus.... in res, je bilo ležanje nanjej podobno kot na Optimo in seveda moj mož je iz Ne prešel v Da. Tako da jo zdej imava cca 4 leta. Izkušnja: prvi dan, očitna sprememba iz jogi Meblo na vodno postelju Lectus, tako je trajalo en mesec.... potem pa sem začela vstajati z bolečinami v spodnjem delu hrbtenice (trtica). nekaj časa sva sicer to prenašala potem pa sem poklicala serviserja oz. tudi sami preverjajo kako se je novopečeni kupec privadil na posteljo in mu povedala, da imam iste težave kot na jogiju. Smo potem nekako preizkušali, dodajali in odvzemali vodo in ko to uskladiš in se vodne postelje navadiš je ena hudo dobra postelja in eno hudo udobno spanje. Po vsakokratnem dopustu oz. v primeru da morava spati kje drugje jo bolje ceniva. Je pa res to da če kupuješ vodno posteljo za dva moraš bvezno kupiti dva bazena in potem je kot da bi imel svojo postelje, NE ČUTIŠ PREMIKANJE, NE SLIŠIŠ VODE, IMAŠ SVOJE INDIVIDUALNO GRETJE PAČ LEŽIŠ NA SVOJEM INDIVIDUALNEM SKUPNEM LEŽIŠČU... LP demetra

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. sep 2009 20:02

Ja jaz imam težave s hrbtenico,ustreza mi trdo ležišče. Sem pa ta teden na celjskem sejmu ležala na vodni postelji in priznam prvi občutki me niso prepričali, mogoče tudi zato da ko sem se jaz vlegla na to posteljo, je prišla četica malih otrok in pok vsi na posteljo, je bilo tako kot bi bila na ladji. Če bi imela še malo miru bi mogoče še kaj vprašala, tako pa sva z možem lepo odšla (starši pa svojih otrok sploh niso umirili, ali jim prepovedali skakanje po postelji). Razmišljam pa o nakupu novega jogija in ne moreva se odločit kaj bi kupila.Eni hvalijo Meblo eni Dormeo.... petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti