Poletni oblačilni report

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. maj 2009 22:38

Mimika, tudi jaz sem v J Ameriki občudovala deklice, ki so samozavestno nosile kratka krilca in kar sijale od seksapila - pri nas bi jih označili za bajsike in se nad njimi zgražali. Mene so, mimoglede, klicali 'suhica', pa sem imela takrat 73 kil - in se tam v svoji koži počutila naravnost odlično. Po vrnitvi domov me je s strani okolice zadel hladen tuš... in še potem, ko sem 'odvrgla' 18 kilogramov, nisem čutila enake samozavesti kot tam. Škoda.

tulka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. maj 2009 23:11

mimika je napisal/a:
....Trenutno sem v Keniji in mnoge ženske imajo zadnjo plat neproporcionalno veliko. Oblečene so različno, v poceni oblačilih, vendar jim vse pristoji. Znajo nosit. Zadovoljne so s seboj in izžarevajo določeno erotično privlačnost. V primerjavi z mojim (ki sem sicer povsem po jusu) je njihovo telo povsem skladno in pojava simpatična. Jaz pa zjutraj pred odhodom iz sobe vržem še zadnji uč v ogledalo, če je vse na svojem mestu, in se takoj začnem vznemirjati zaradi šlaufa, ki sem ga "pridelala" prejšnji teden na Finskem. To nezadovoljstvo potem kažem navzven. Tako je to. Moj pojnt je bil, da lahko nosiš marsikaj, če znaš nosit in če si zadovoljnen sam s seboj. mimika

 

Mimika, lepo si to povedala!

Mojca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. maj 2009 9:41

S tem se strinjam. Mimika, temu se reče, občutek. Če ima človek občutek, inner feeling, ga ima za oblačenje, kuhanje ipd. Če ga ni, ga pač ni. Osebno menim, da se občutek spreminja z duhovno rastjo človeka. Kar se tiče pa notranje privlačnosti pa je tako. Ko se človek pomiri sam s seboj, v vseh pogledih, je v njem mir, peace in mirna energija. In je odprt za svet okoli sebe. In se ne dokazuje. In izžareva to. In točno to. In to ljudje občutijo. Jaz se zadnje čase fokusiram predvsem na to, kako mi ljudje okoli mene delujejo. Na občutek, ki je v meni, ko sem v stiku z njimi. Dokler bo okrog nas toliko egoistov, frustracij navznoter, obremenjevanja, obtoževanja, zavisti, privoščljivosti, se to vse izžareva skoz nas. Vse. In tu ni nekega seksapila, seksualne privlačnosti pa še zdaleč ne. Zato pa absolutno vpijem, NI VAŽNO; koliko kil ima kdo, kako zgleda, kakšno hibo ima. Vse je v njem samem, kako se bo kazal svetu. In najpomembnejša je energija, ki jo oddajam drugim, osebnostne lastnosti, karakter, potem šele oblačila in nalič. In skupek vsega tega naredi osebnost in njeno karizmatičnost, če je. Pojem karizma je prevečkrat zlorabljen v medijih sploh. P.s. A je kdo rekel, da smo brez šlaufov? (sam skrijemo jih dobro...). Pa kaj drugega tudi... lidka [sonce]

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. maj 2009 13:03

lidka je napisal/a:
S tem se strinjam. P.s. A je kdo rekel, da smo brez šlaufov? (sam skrijemo jih dobro...). Pa kaj drugega tudi...lidka

Tale stavek mi je pa najbolj všeč :)))

In res, sploh ni važno, koliko kil ima nekdo (tudi kaka manekenka z najbolj skladno postavo bo na sebi našla kakšno hibo). Če skrbimo za svoje zdravje, se redno gibljemo, bomo polni energije in je bomo imeli toliko, da jo bomo razdajali drugim ljudem.

Atina

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. maj 2009 14:38

Atina je napisal/a:

Sem danes pri kuhanju premlevala tole temo. Pri tistem 'kako se moda vrača', sem se spomnila enega (za moje pojme) gravža osemdesetih: hlačno krilo. Baaaaah ...

Atina

 

Meni je bilo pa prav všeč. Kratke hlače na moja močna stegna žal ne pašejo, kar je daljšega je poleti prevroče, krilo pa pri bolj športnih aktivnostih tudi ni priročno (sklanjanje,veter...). Dobro krojeno hlačno krilo mi je bilo super. Če se bo moda vrnila, jih bom par v poceni varianti nakupila za delo na vrtu in okrog hiše. Mislim čisto resno, da mi ne bo treba kar naprej gledat, a gre kdo mimo.

Telih modernih "dimij" pa ne bi dala nase, tudi če bi bila 40 let mlajša in 20 kg lažja . Pravzaprav me sploh ne spominjajo na dimije, ampak prej na moške hlače pri narodnih nošah nekaterih od naših južnih sosedov...

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 07. 2009 14:47

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. maj 2009 15:00

lidka je napisal/a:
Kar se tiče pa notranje privlačnosti pa je tako. Ko se človek pomiri sam s seboj, v vseh pogledih, je v njem mir, peace in mirna energija. In je odprt za svet okoli sebe. In se ne dokazuje. In izžareva to. In točno to. In to ljudje občutijo.Zato pa absolutno vpijem, NI VAŽNO; koliko kil ima kdo, kako zgleda, kakšno hibo ima. Vse je v njem samem, kako se bo kazal svetu. In najpomembnejša je energija, ki jo oddajam drugim, osebnostne lastnosti, karakter, potem šele oblačila in nalič. In skupek vsega tega naredi osebnost in njeno karizmatičnost, če je. Pojem karizma je prevečkrat zlorabljen v medijih sploh.P.s. A je kdo rekel, da smo brez šlaufov? (sam skrijemo jih dobro...). Pa kaj drugega tudi...lidka

 

Lidka, lepo povedano.

Vanja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

7. maj 2009 22:46

Uh, jaz sem danes srecala ful dobro bejbo - kratka oblekca brez rokavov, semis skornji nad koleni in - brez nogavic. Zihr skregano z vsemi principi in povsem nedamsko, ampak bila je huuuuda.:))) lp, proxima

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. maj 2009 11:31

Včasih se mi zdi, da je  okuso za oblačenje in pamet najbolj pošteno razdeljena: nihče se pritožuje, da ga/je ima premalo !

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. maj 2009 21:35

Proxy, ko jo drugič srečaš, jo vprašaj, kje je kupila škornje. Take iščem! Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti