Petra majdič

Zakaj bi bilo ali je komentiranje s kavča pritlehno? Morda ni pridevnik pravi, vseeno, jaz tega ne počnem. Moje športne izkušnje niso ne vem kakšne, nekako se v treningih nisem našla in pač dajem klobuk do tal vsakemu, ki se je v tem našel in vztrajal. In iz te točke se mi zdi nespodobno, da bi komentirala početje nekoga, ki je izbral nek napor, ki sem se mu sama na veliko izognila. Oziroma za izrekanje o čemerkoli mora človek vseeno imeti vsaj kakšno mrvico bodisi znanja, bodisi neposrednih ali pa primerljivih izkušenj. Sama tega na področju športa nimam toliko, da bi lahko kaj kvalitetnega rekla. Ko se človek sam loti kakega športa vidi, da je na televiziji precej lažje, kot pa to isto v živo, ko žoge kar letijo in ko se vratica prehitro pojavijo, jaz pa še prejšnjega zavoja nisem dokončala.... In jaz ne vidim dobrih/slabih zavojev, ne vidim, ali je kdo "spustil smuči", ne štekam, kakšne je bil odskok na mizi, skratka nimam kaj posebej podlage za argumentiranje česarkoli. Vendelina jr.
Bravo Tina!!! Pa še ena bo! japaja
Ne bit požrešna no . Ena bejba naredi več kot vsi dedci skup . Bravoooooooo!!!!!
He he , očitno letos babe rešujejo slovensko čast . Bravo Tina!!!!!! Bernarda

Juhuhu še ena medalja za Slovenijo. Kapo dol našim borkam in borcem. Razlike med njimi in najboljšimi so minimalne.

Kaj so 4 stotinke, je izkusila Tina, za las je zgrešila zlato. Tudi ostali olimpijci morajo zelo trdo delati pa so le nekaj metrov za tanajboljšim. Osebno se mi zdi že to uspeh, da se sploh pojavijo na olimpijadi - naši ali pa ne naši.

 

Še enkrat iskrene čestitke Tini.   

mamka

Bravo Tina. Jutri pa  srebru dodaj še zlato.

Iča
moja razmišljanja o Petrinem dosežki so pa šla v tole smer: http://www.dnevnik.si/debate/kolumne/1042340599 se najprej nisem želela oglasit, zdaj pa se "skrivam" za Vojnovićevem mnenju, ki je nekako povzel , predvsem pa odlično izrazil tisto, o čemer smo debatirale s kolegicami. Pa če se kdo strinja ali ne, menim, da je vedno dobrodošel tudi pogled z druge strani, 5rusa Sporočilo je spremenil(a) 5rusa dne 26. 2010 21:41
Bravo Petra!daca
In zdaj še Foxova nagrada! Bravo! japaja
Oddam Alpinin kupon za pohod s petro majdič-12.6.2010-Rogla -Lovrenška jezera-Rogla za dve osebi. tatjana66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti