Zakaj??????????

tema je zaklenjena

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

tema odprta - 4. apr 2009 12:12 | ogledi: 4.310 | odgovori: 27

zakaj eni tako grdo odgovarjajo,res mislijo da so edini.???????

jagodna pita

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2009 12:19

Zaradi števila vprašajev sem za trenutek pomislila, da se je na kulinariko včlanil pamfletist Nežmah. Pita, ti se pa malo pomiri in umiri. Ne gre vsakega umislekta takoj odtipkati v široki svet spletne komunikacije. Tisti trenutek, ko pa se človek odloči, da bo nekaj napisal na spletu, mora sprejeti tudi dejstvo, da se ne bodo vsi strinjali ne s tistim, kar je napisal, ne s samim stilom. Vendelina jr.

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

4. apr 2009 12:40

Ja, Vendelina, res je, da se vsi z vsem ne bodo strinjali. Ampak tukaj na kulinariki pa se zadnje čase dogaja, da je nekdo, ki nekaj vpraša in če vprašanje ni po volji določenim članom, takoj napaden, kako se izraža, kako je računalniško pismen in podobno. Ko bi vsak pred svojim pragom pometel, bi imel vse življenje dovolj dela, da ne bi kritiziral drugih. Zaradi tega pa se že kar nekaj časa zelo poredko oglasim. Pojdimo rajši ven na sonce in se sproščajmo v naravi in čimmanj mislimo na negativne stvari. Pa lep dan želim vsem članom in članicam. LP! fakin712

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

4. apr 2009 12:43

Ja Vendelina vse to kar si napisala je res, vendar moramo tudi tu ohraniti spoštovanje vsakega posameznika, njegovega mnenja in njegovih izkušenj. Če nam nekaj ni všeč in se z nečim ne strinjamo to še ne pomeni, da je nujno slabo in za v koš. Vsak ima pravico povedati svoje mnenje,( ampak za božjo voljo , saj smo vendar ljudje,) storimo to na spoštljiv način in predvsem nikoli z besedami, ki jih sami ne bi želeli slišati, da jih kdo izrače o nas. Lepo in radi se imejmo patka

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

4. apr 2009 17:44

Patka, zelo lepo povedano. Se strinjam s tabo. lili_stef

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

4. apr 2009 18:26

Sem istega mnenja kot Fakin 712!

receptor

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

4. apr 2009 19:14

Ravno zaradi tega mislim, da ne bom več podaljšala pluskota.

mizarka

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

4. apr 2009 19:33

Jaz sem tudi zaradi teh kregarij vedno manj na kulinariki. gianja

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. apr 2009 19:37

zakaj???? Nimam pojma. Zakaj pa ti to sprasujes? LP, R.

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

4. apr 2009 19:43

gianja je napisal/a:
Jaz sem tudi zaradi teh kregarij vedno manj na kulinariki. gianja
O mene pa ne moti pretirano. Še vedno se najde kaka dobra duša, ki zveseljem pomaga, deli z nami kak recept. Sej sitnih ljudi je pa povsod nekaj. Kar naj bojo. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

4. apr 2009 20:08

Lejte, družba, takole je moje mnenje:

Jaz sem član KulSlo že kar nekaj časa, spremljam jo praktično od takrat ko je Jernej postavil prve temelje, čeprav sem se včlanil šele par let kasneje, saj kot še ne adolescentni, ampak pubertetniški mulc, nisem imel jajc, da bi se pridružil odraslim. Sploh pa ne na tematiki, ki je esencialna za preživetje, t.j. hrana.

Zato vem, da je sploh zadnja leta, ko se je Jernej odločil razširiti posel in izpopolnil portal, tu gor masa ljudi, ki jih ob osnovni strukturi sploh ne bi bilo. In pri masi ljudi je potrebno upoštevati, da je prisotno praktično vse, tudi tistih par % skrajnežev, ki se derejo za vsak drek in nimajo drugega dela, kot da visijo po raznih forumih, odpirajo polemike, solijo pamet in so sploh hiperintelektualni. Takim ne more nihče nič, razen če jim njihov ponudnik ne odklopi povezave v splet.

Kot je šef že povedal v eni prejšnjih tematik (komur se hoče branja, naj malo pobrska), filtriranje ni mogoče in vrnitev v prvotno stanje tudi ne. Komur ne paše, naj gre pač stran; marsikdo, za katero/im mi je zelo žal, je že pokal ravno zaradi nekaj par težakov, vendar portal še vedno stoji in kljub vsemu služi svojemu prvotnemu namenu.

Tudi mene pogreje kaka blesava tema, ki bi bolj pasala na kakšen drug forum, recimo društvo za ohranitev sosedovega bajerja, ki se ga je sosed odločil predelati v tropski akvarij; jaz sem se jih navadil ignorirati, pošiljati viruse z namenom sesuti zoprnežev računalnik pa na splošno ni dovoljeno, zato so na varnem na CDjki. So pač podrepne muhe, ki živijo da težijo, ker so same/i preveč zafrustrirani, da bi najprej rešili svoje frustracije in težave. Sploh pa zdaj, ko je kriza, bo še več tega, pa tudi alkohola, drog, nasilja in samomorov. in nasilja na Inetu tudi.

Že ped časom sem si pri podpisu prisvojil Bojanovo mojstrovino od simpatetične prismojene ponvice; sem že koga kresnil z njo, ker je preveč stegnil jezik proti meni, ampak tudi tega ne počnem več, ker je škoda moje energije.

Raje pogledam frišne recepte, kakšen nasvet izkušene kuharice, potem pa vržem muffine v ror in dam vok na šporgert na odprt plamen bukovih drva. Dobro hranjen človek ni zoprn, podhranjena zoprnija na instant juhah in madonaldsovem junk food-u pa me ne briga. Za vsakega raste palica.

Drejček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti