Recept za dolg in dober zakon

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. mar 2009 9:57

A pri totem parketi velja tudi obratno? Če JO dobro položiš ... pa to? Kak sn žleht, ha? tumpika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

22. mar 2009 10:01

blažkaa je napisal/a:
dragička je napisal/a:
Ežoj, ti si faca Pozdravček!
In to velika blažkaa

 

Najbl večja                 

Lep dan in veliko se smejte

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

22. mar 2009 10:20

Simona84 je napisal/a:

blažkaa je napisal/a:
dragička je napisal/a:
Ežoj, ti si faca Pozdravček!
In to velika blažkaa

Najbl večja

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
To pa naš zasavski zrak dela LP! fakin712

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. mar 2009 10:26

Najboljši recept je se ne poročit, ne vem kaj si toliko belite glavo

Anamarija

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8705

22. mar 2009 10:42

Moj sosed, starejši zelo umen gospod (87 let) pravi: "Da je žena dobra, bi jo imel tudi papež!"; Pa še en rek: Zakaj žene dlje živijo? Zato, ker nimajo žene! Pozdravček v lepo nedeljo - bravo naš Kranjec na Planici!

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

22. mar 2009 11:42

Ežoj, praviš, da nisi pravi tip za dajanje receptov za srečen zakon. Tvoje misli so pravi odgovor za to. Le kako je lahko moški s takšnim razmišljanjem ločen. Zakon je res dajanje in odrekanje pa tudi sprejemanje. Bravo, za tvoje misli. No, naj povem, da moj zakon traja že skoraj 20 let. Skupaj pa sva 23 let, z vsemi vzponi in padci. sweets

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

22. mar 2009 11:49

Moji kolegi pravijo, da je če greš z punco (ženo) na zabavo, je to isto, kot če bi šel na morje in bi bil cel teden dež :) iversonka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

22. mar 2009 13:04

iversonka je napisal/a:
Moji kolegi pravijo, da je če greš z punco (ženo) na zabavo, je to isto, kot če bi šel na morje in bi bil cel teden dež :) iversonka

 

Zanimivo. Midva pa se imava super na zabavah, na katere greva skupaj. Ne tičiva ves čas skupaj, vsak gre naokoli po svoje, pleševa skupaj ali pa tudi ne, pri šanku je pač tako, na koga naletiš, zapoješ s tistim, ki ti je tisti trenutek pri roki, skratka se ne obnavšava zategnjeno in zadržano, ker sva skupaj, ampak sva takšna, kot sva sicer - vesela, s kozarcem v roki, razposajena, ne pa da bi moral eden od naju pazit na obnašanje, ker je drug blizu.

Res  je tudi, da imava vsak svojo družbo, s katero občasno hodiva vsak zase ven, tudi na zabave, pa tudi doma se veliko zabavamo in mi zabave zunaj hiše niso edine, da si malo ventile sčistim. Tako da ni nujno, da je deževno vreme na zabavi, na kateri sta zakonca skupaj. Je pa zoprno, če se moraš pred zakoncem pretvarjat in kateri teži, da je pa zdaj res dovolj ... Uh, tega pa ne bi prenesla. Moj pa še posebej ne.

 

Mamamia

 

 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

22. mar 2009 13:18

tumpika je napisal/a:
A pri totem parketi velja tudi obratno? Če JO dobro položiš ... pa to? Kak sn žleht, ha? tumpika

 

Wooda Allen: Z obema svojima ženama sem imela smolo: prva me je zapustila, druga pa me noče.

 

Agatha Christie: Zakon, ki naj bi iz dveh naredil enega, je vse življenje trajajoč boj, da bi se pokazalo, kateri jetisti eden.

 

Michaal Douglas:  "Ženska ob poroki upa, da se bo moški  spremenil, pa se ne; moški ob poroki upa, da se ženska ne bo spremenila, pa se.

 

ali

 Karl Farkas: Žena zahteva od mene nemogoče: pozabil naj bi, koliko je stara, vedno pa naj bi se spomnil na njen rojstni dan.

 

Zakonski jarem je tako težak, da ga morata nositi dva, včash celo trije. Alexandre Dumas ml.

 

Prvo leto zakona mož tako ljubi svojo ženo, da bi jo pojedel. Drugo leto mu je žal, da je ni. (Kitajski pregovor)

 

Zakon je kot obleganje trdnajve: tisti, ki so zunaj, bi radi noter, tisti znotraj pa ven. P.M.Quitard

 

Zakon je kot obisk v gostilni: vedno misliš, da si izbral najboljpše, dokler ne vidiš, kaj so dobili pri sosednji mizi. Bernd Stelter

 

Bigamoja pomeni imeni eno ženo preveč. Monogamija pomeni isto. Oscar Wilde

 

Ljudje pogosto sprašujejo, v čem je skrivnost najinega srečnega zakona. Dvakrat na teden si vzameva čas za obisk restavrcajie, ples, za nežnosti. Žena ob torkih, jaz ob petkih. Henry Youngman

 

Osca Wilde je špica.

 

Mamamia

mamamia

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

22. mar 2009 13:48

oj, super ste se razpisali... vse sem prebrala.. zanimivi odgovori, različna razmišljanja, nekaj dvomljivcev, humor itd... bravo bejbe in bejboti - ni za obupat nad slovenceljni - lahko ste tudi manj skrivnostni... mene zanimajo še tisti vzponi in padci... kako se dogajajo, rešujejo itd? res je, da je tisto "rad te imam" ali pa "ljubim te" kar vredno obravnave.. ker dejansko govorijo dejanja in pravzaprav pa je najbolj pomembno., kako se ti ob tem počutiš.. oz., kako ti doživljaš te njegove izjave.. nekaterim ta "ljubim te", težko gre z jezika, se pa z dejanji trudijo in čutiš njihovo ljubezen.. morda ti pa ta "rad te imam" pušča neko praznino, še posebej, če so tudi dejanja taka, da se počutiš v dvomih - beri neljubljen.. no ja, mene res najbolj žali to, da se pri materi ne postavi zame - najbolj.. ker mislim, da se moški, ki iskreno ljubi, postavi.. ne dovoli, da mati posega vmes in postavlja pogoje... zaradi mene pa naj govori kar hoče, ali "ljubim te", ali "rad te imam" - to ženska čisto preprosto čuti.. že v spolnosti se tudi pokeže.. ali dejansko s trudom poskrbi zate, ker pač to ženske potrebujemo, ali pa pusti, da ženske nepotešene hodijo okoli - beri - je poskrbel le zase; oni pa pri tem nimajo težav, saj je glavna erogena točka prav na njihovem "onetu"... ženske pa že vemo kje je naša... mi smo cele ena velika erogena točka - in moški se mora potruditi, da zna igrati na violino, no ali pa na kontrabas - hahaha, kadar je pač ženska obilnejša... se hecam.. ja, moram vam povedat, da sem zelo iskreno postavila to vprašanje, ki ga rada zastavljam parom z dolgim stažem - zanimajo me tudi modrosti starih ljudi - tistih, ki so se nekaj v življenju naučili - ki ga niso prespali.. no pa naj še povem, da nisem dolgo na kulinariki in mizarka midve sva že govorili po zs in sigurno se ne skrivam za kakim drugim nickom, imam še vedno in vedno istega... a is morda mislila eno bejbo, ki je nekaj spraševala o maminih sinčkih? - o tem imam celo študijo narejeno, nisem pa to bila jaz... pa saj me ženskega spola imamo podobne težave, take in drugačne, zato sem tudi napisala, da se izkašljajte... kje pa vas ćevelj žuli? v zvezi s partnerjevanjem seveda. ja, veliko receptov, ki jih vemo, jih doživljamo, nikoli ne povemo, skrivamo jih in čuvamo zase... jaz se zdaj trenutno ne spomnim nobenega, bom pa še kaj napisala... - ko se spomnim... eden pa je sigurno, kar ste že napisale - imeti rad samega sebe in si pustit dihat... in seveda sprejemanje in ne spreminjanje... pa dober sex - vsako zvezo poživi in ohranjo živo, ker roža brez zalivanja ovene.. in res je - prepametne bejbe, ki mislijo, da je zakon bojno polje, ostanejo same in zagrenjene... no ja - še dobro, da imamo sexshope... hahaha - se hecam je pa meni dejansko moj partner najboljši prijatelj in pričava in pričava in pričava... se dosti pogovarjava.. ampak se res včasih vprašam - ali ni samo to, ali ne bi moralo biti še več itd... ja, ja - saj jaz se itak tudi kar naprej nekaj sprašujem - to je moj hobi - hahaha.... pa, pa inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti