Recept za dolg in dober zakon

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

26. mar 2009 14:35

Vsem privoscim,ce se mate fajn.Ko tole berem,se mi zdi,da se nekateri le kar malce prevec pohvalijo. Jaz o sreci ravno ne morem govorit,ceprav zakon traja ze 28 let. Majdina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

26. mar 2009 14:36

štorklja, za vsako reč sta vedno dva, tudi pri tebi, in krivda nikakor ni samo tvoja. Bolj slaba tolažba, ker se mi zdi, da te je odhod moža prizadel. A poznam kar nekaj žensk, ki so potem, ko so ostale same, zaživele na nov način in to tako zelo, da so se same sebi čudile, kaj vse zmorejo in kako dobro, polno življenje  lahko živijo tudi brez moža, za katerega so ob odhodu mislile, da ga nikdar ne bodo pozabile in prebolele.

 

Glavo gor, ker kot je rekel Gabriel Garcia Marquez: Nihče si ne zasluži tvojih solz; tisi pa, ki si jih zasluži, te nikdar ne bo spravil v jok.

 

Mamamia

mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. mar 2009 15:43

Štorklja ti drugo leto kar Stano obišči, pa eno punčko ji prinesi, da bo mela naslednico za torte delat.

Štroklja jaz pravim, da je vsaka stvar za nekaj dobra, če mora bit tko, pa naj tko bo.

jade

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. mar 2009 16:49

Ah, za letos je v glavnem ze narejeno, kar je bilo za narest, tisti mladici z rokom dobave 1.1. 2010 se ravno te dni enkrat delajo...:))) Storklja, glavo pokonci, sitnarjenje pa kar odmisli, ker se za lady ne spodobi (pa za gentlemana tudi ne - eden od mojih davno bivsih sopotnikov, so to speak, je imel navado žnarat, pa ko sva sla narazen, sem po nekaj mesecih solo kariere procvatala kot Golica v aprilu...:))))) lp, proxima

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

26. mar 2009 17:34

ej, proxima, Golica je bolj v maju cvetoča, veš......................

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. mar 2009 17:59

Hm, edinkrat, ko sem bila tam, je bilo ravno med prvomajskimi prazniki, pa so nam rekli, da ze ful zamujamo... Na wikipediji pa res pise, da v maju, lahko pa ze v aprilu ali celo sele v juniju, odvisno od vremena. Hvala za popravek anyway...:))) lp, proxima

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. mar 2009 18:58

Ah proxima spet si falila, so že mimo narcise. Ma kaj se ti ne bi razcvetela še enkrat s potonkami? Aprila in maja?

Itak bom obveščala forum o stanju, pa cvetite po želji.

nola

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. mar 2009 20:55

rimljanka je napisal/a:

ej, proxima, Golica je bolj v maju cvetoča, veš......................

 

Proxima je v trendu in že upošteva globalno segrevanje........

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2009 9:14

Štorkljič, saj je normalno, da če gre zveza narazen, se človek sprva počuti kot zadnji luzer in je katastrofa pogledati levo in desno, povsod so pari in familije in si človek misli, pa hudiča, a to vsi znajo, ker je tako enostavno kot voziti kolo, VSI to znajo, samo JAZ ne znam, ergo je nekaj narobe Z MANO, ker ME je zapustil...... Ampak tako razmišljanje, okej, tri dni, pa slabo se spi, pa slab apetit in te stvari. Ampak, draga moja, četrti dan se telo naveliča take žalosti in je lačno in bi kaj pojedlo. Četrti dan se gre k frizerju in naj naredi frizer vsaj fasado lepo, če že notranjost ni v ta pravi formi. Četrti dan se neha jokati in razmišljati o tem, kdo je komu pobegnil in kako ne bi pobegnil, če bi bila bolj prijazna do ustrežljiva.... Ker, draga moja, nihče ni z nekom zaradi tega, ker je tisti drugi prijazen in ustrežljiv. Za prijaznost in ustrežljivost imamo ljudi, ki so za to plačani (hišna pomočnica, tajniško osebje, referent na banki.....) in ker so plačani, nas ravno ne zanima, koliko te prijaznosti oni dobijo nazaj. Z nekom človek je (lahko nekaj časa, lahko pa od zdaj pa dokler naju smrt ne loči) zaradi tega, ker je tisti drugi tudi duhovit, neponovljivo očarljiv, ker tisti drugi povzroči metuljčke v trebuhu še po mnogih letih, ker tisti drugi razume nas, kadar smo sitni, neprijazni in totalno neustrežljivi (in pozabi, kako to izgleda). Z nekom je človek zaradi tega, ker je tisti drugi sicer na trenutke totalno nerazumljiv (in se petnajstkrat na dan vprašaš, a mu je treba res vse narisati in napisati in to vsak dan znova), ampak kljub temu ta nerazumljiva oseba stopi iz sebe in poskuša narediti nekaj v skupnem interesu in to vsak dan znova. Z nekom je človek zaradi tega, ker si preprosto reče, da je fino delati kompromise, in sprejemati stvari, ki jih sam tudi slučajno ne bi in to zaradi tega, ker mu je dovolj tega, da je čisto vse po njenem/njegovem.....Z nekom je človek zaradi tega, ker se njegovi in njeni veličini ne bo čisto nič umanjšalo, če stopi na drugo mesto. Biti z nekom je zabavno toliko časa, dokler se oba trudita, da bi drugega potisnila v soj žarometov, sama pa ostala v senci. Ko eden odneha, postavi drugega v senco in biti non-stop v senci je pa brezveze. Takrat je bolje, da se zadeva konča. Tudi ves čas biti pod žarometom ni fino. Ker čez nekaj časa začne človek razmišljati, če so ti žarometi sploh pravi in a je to TO, ker če je TO je silno dolgočasno. Kaj ti hočem reči, je to, da imaš izvrstno priliko, da premisliš svoje prioritete in razloge, zakaj si se sploh poročila in te priroritete na novo ovrednotiš in nadaljuješ s svojim življenjem. Če te pa še kaj zanima, bova pa po ZS čvekali. Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

27. mar 2009 9:34

elaphus je napisal/a:

rimljanka je napisal/a:

ej, proxima, Golica je bolj v maju cvetoča, veš......................

 

Proxima je v trendu in že upošteva globalno segrevanje........cervus

 

Ja, letos je sploh v  trendu to segrevanje, zunaj je mrzlo ko vrag..............pa april je tu, bi morale že lastvke letat okoli, pa kukavice kukat.............. one na vejah, one druge pa iz tal...............

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti