Spektakularno in čudovito

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. mar 2009 11:22

Sara, tako je, bili sva s stano.r Se nisem videla tako polne hale Tivoli Stimunga, ki ga naredi Gibonni, ne mores opisati...cela dvorana je bila na nogah Zadnja je bila klapa Maslina ... moja najljubsa Mene je ovirala edino moja angina, da nisem bolj "pomagala" klapam Sem vesela, da sem prisla pravi trenutek v Slo Nena-morje

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

8. mar 2009 11:31

Nena,ja,Gibo nas je dvignil Drugače je mene kar fino zeblo,huh,Maslina pa itak, so že vedeli, kaj morajo dati na koncu.Meni je bilo samo čudno,da ni bilo Coceta in negovega ribara sara_k

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

8. mar 2009 11:37

No tresk le glej da boš poročala...joooooooj :D Roncolino

neznan uporabnik

8. mar 2009 17:11

organizatorji koncertov vabijo ostarele in odslužene jugo pevce,ki pri dolčenih ljudeh zbujajo jugo nostalgijo.res nam je lahko žal po starih časih vozili smo se z fički,po makarone pa smo hodili v avstrijo in italijo.pa lep pzdrav. hmm

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. mar 2009 19:23

WRAN51 je napisal/a:
organizatorji koncertov vabijo ostarele in odslužene jugo pevce,ki pri dolčenih ljudeh zbujajo jugo nostalgijo.res nam je lahko žal po starih časih vozili smo se z fički,po makarone pa smo hodili v avstrijo in italijo.pa lep pzdrav. hmm

 

No, vran, gibonni je vse prej kot ostarel in odslužen. Je pa res, da na priemr Werner ne uspe na Hrvaškem, od koder je doma, niti za desetino tega, kar mu uspe v Sloveniji. Zakaj le? In podobnih primerkov se najde še nekaj.

In povej mi, kdo od slovenskih pevcev pa spravi cel Tivoli ali mariborsko dvorano Tabor na noge?

 

Pa ne bomo ga zdaj še pri glasbi bikasli ... Vsaj ta naj ne bi poznala meja.

 

Mamamia

mamamia

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

8. mar 2009 19:30

Roncolino je napisal/a:
No tresk le glej da boš poročala...joooooooj :D Roncolino
Vsekakor! Ampak boš morala potrpet par dni po koncertu, da bom prišla k sebi...ker predvidevam da bom še par dni (najmanj) nekje nad oblaki hodila Mamamia z zadnjim odstavkom se pa popolnoma strinjam! Follow your dreams....

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

8. mar 2009 19:35

Tudi midva z možem sva bila včeraj na klapah v Tivoliju. Preživela sva lep večer - sploh ob Gibonniju in klapi Maslina.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. mar 2009 19:37

Nena-morje je napisal/a:
Sara, tako je, bili sva s stano.r Se nisem videla tako polne hale TivoliStimunga, ki ga naredi Gibonni, ne mores opisati...cela dvorana je bila na nogahZadnja je bila klapa Maslina ... moja najljubsaMene je ovirala edino moja angina, da nisem bolj "pomagala" klapamSem vesela, da sem prisla pravi trenutek v SloNena-morje

 

Vidim mda nas je kar nekaj tukaj ,ki smo dalmatinsko usmerjeni

tako mi je žal ,da nisem mogla,da me kar srček boli.

Povejte ali je klapa Maslina pela-Da ti pismom pišem...za zjokat

lp goga

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

8. mar 2009 20:35

gogad je napisal/a:

Nena-morje je napisal/a:
Sara, tako je, bili sva s stano.r [srecen][palecgor][palecgor][palecgor][palecgor][palecgor][ja]Se nisem videla tako polne hale Tivoli[jezik]Stimunga, ki ga naredi Gibonni, ne mores opisati...cela dvorana je bila na nogah[palecgor]Zadnja je bila klapa Maslina ... moja najljubsa[sopeksrckov][sopeksrckov][sopeksrckov]Mene je ovirala edino moja angina, da nisem bolj "pomagala" klapam[grin]Sem vesela, da sem prisla pravi trenutek v SloNena-morje

 

Vidim mda nas je kar nekaj tukaj ,ki smo dalmatinsko usmerjeni

tako mi je žal ,da nisem mogla,da me kar srček boli.

Povejte ali je klapa Maslina pela-Da ti pismom pišem...za zjokat

lp goga

ja, jo je pela in cela dvorana je bila na nogah. Po pravici povedano so mi šli mravljinci po telesu. - zraven ti dajem link, ki ga imam ravno odprtega http://www.youtube.com/watch?v=YNScVf4lyyA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti