Kam po narezek?

nirja  

član od: 18.5.2003

sporočila: 23

tema odprta - 5. mar 2009 19:32 | ogledi: 3.240 | odgovori: 5

Pripraviti bi morala narezek za 4 ljudi. Okusen in vabljiv na pogled.

Pa sem zbolela in mi niti najmanj ni do tega, da bi letala po trgovinah in kihala v salame.

Ali kje v Lj. ali okolici pripravijo narezek z mesninami in siri po želji in z veliko zelenjave? Ni mi toliko do vložene zelenjave, raje bi zraven svežo papriko, češnjevec, bučke, korenček, kalčke, solatne liste ipd. Morda tudi kakšen namaz - sirni, skutni, zeliščni...

Kolikor sem kdaj opazila v večjih trgovskih centrih, ni bilo nikjer sveže zelenjave, pa tudi namazov ne.

Prosim za nasvet - je to kje uresničljivo?

Najlepša hvala.

nirja

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

5. mar 2009 19:45

V naši lokalni trgovini včasih vidim, ko stranke prevzemajo narezke in so zelo lepo dekorirani s solato, grozdjem, orehi in še bi se kaj našlo. Delajo jih tako ali tako po želji naročnika, kar se tiče salam in sirov mislim, da ne bi smel biti problem  s papriko  in češnjevcem, za bučke pa ne bi rekla, ker morajo biti popečene. Namaze pa jaz ne bi dajala zraven narezka, ampak posebej na drug krožnik.

Lijana

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

5. mar 2009 20:19

pri nas jih delajo v vseh tuševih trgovinah kleo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. mar 2009 20:30

Vse trgovine z delikateso, vsi gostinci, vsi, ki ketererji..... Vendelina jr.

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

5. mar 2009 21:35

spar , tuš ...zelo dobri..preverjeni žabica21

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. mar 2009 0:17

Ja, res povsod, naredijo tako, kot želiš in dajo gor vse, kar pač hočeš. Recimo v hipermarketih imajo tudi pečene bučke v ponudbi, pa še kaj drugega (namaze), če rečeš, bodo dali zraven tudi narezano zelenjavo.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti