Torbica oilily

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

5. mar 2009 19:48

Ne, Matejac, žal ne. Vseeno hvala. Mislim, to je, da bi človek ponorel. Vse sem pregledala, vse. Ni ene, ene samcate slikce ne najdem od tiste torbice, ki je bila "ljubezen na prvi pogled" v Maxiju. Celo popoldan visim že na netu in iščem slikco! Res je, da sem med iskanjem našla še eno, ob kateri lahko samo "cedim sline". S temi torbicami imam ponavadi križ - kupim 1 na cca 2 leti, ampak to takšno, ki mi dobesedno "pade v oči". In potem tisto "gulim" naslednji 2 leti. Ok, malo sem se morala izkašljati. :) Moycaa

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

5. mar 2009 20:05

Hja, naj ti bo to šola za naslednjič: ko najdeš nekaj, kar ti je tako zelo všeč, lahko prespiš le kak dan, dva, tri (da premisliš) in nato kupiš. Ali pa kupiš takoj, brez obotavljanja. Je namreč preveč hudo, ko se ti izmuzne ... Kdo bi si mislil, da smo v Sloveniji tako trendi napredni, da se so kolekcije izpred par mesecev že totalno pase (v trgovinah mislim), a ne?

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

5. mar 2009 20:15

ti napiši in podaj sliko ali št. artikla, če boš kje zasledila .. v vsakem primeru, čim več podatkov, karkoli od oilily, pa bom vidla kaj se da narest?

sm pa od sob. na dopustu, 10 dni, tko da bo vrjetno mal treba počakat.

lp

Pitončica

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

5. mar 2009 20:28

Zara-Marisa - pa še kako prav imaš. Mi je bilo žal še isti dan, ko sem jo prvič videla, da je nisem takoj vzela. Je pa tudi nekaj res, da je cena kar malce mhmm, tako, da da.... Ja, ka čem, predolgo sem čakala. Pitončica - ti si pravo srce. Evo, tukajle je en link od torbice št.2 http://www.amazon.com/Oilily-Voyage-V-Leaf-Black-Mu Sicer je cena - "dio mio"............ Punce, hvala vam! Moycaa

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

5. mar 2009 20:58

AAAAAAAAA - našla sem jo, našla sem jo!!! Sicer ni takšne barve kot bi jo želela, je pa isti model! Hmmm, kako pa lahko sedaj sliko nalepim? Ker sem si sličico spravila na računalo. Moycaa

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

6. mar 2009 20:21

Pitončica - na e-mail sem ti poslala slikco! Moycaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti