Kuharica v rubriki nlp-ja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. maj 2009 14:40

tulka: in hvala ˙( naj bo mal ljubosumna ).

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. maj 2009 14:45

Začetnica: hvala, vendar sem šele sedaj razčistil: ko pritisnem Alt Gr in v,  meni se odpre eno okno kje piše " vstavi kot golo besedilo ", v tem oknu, moram še enkrat alt gr in v, potem na oknu gomb vstavi in rata.

Evo:@

Delam s Mozillo.

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

20. maj 2009 14:47

ti boš kriv, če bom s kevdra na dile padla in si nogo frderbala ...od same žalosti Ognjič

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. maj 2009 14:50

Ežoj, e si ti tulkino navodilo spoh opazil al si sam tistga lupčka videl (ognjič pa v jok)

rrr

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

20. maj 2009 17:10

Ežoj jaz imam tudi Mozillo (doma) pa mi ne odpira takega okenca...to je pa čisto predolg postopek potem. Ker v tem je fora teh "hitrih" tipk... Pojma nimam men avtomatsko napiše @. Začetnica

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

20. maj 2009 17:13

kam pa smo prišli, da se pogovarjamo o "socialni inteligenci" na kulinaričnem forumu. moj namen je bil opisati kulturo prehranjevanja in kuhanja v naši domovini, ki je na skrajno nizkem nivoju, pa naj gre za 5 ali 80 eur. od gostilne pričakujem le decenten obrok, vendar je zmožnost večine gostiln le prepečeno meso, ponarejeni biftki, razkuhana zelenjava, ovela solata, skrajno neinovativni in neinteligentni recepti, dekoracija krožnikov, katere namen mi ni bil nikoli jasen ter odvratno zgoščanje omak z moko, zmrznjena zelenjava sredi poletja, paradižniki z nizozemske in podobne zadeve. žal je stanje v gospodinjstvih podobno in edino srečo imamo, da nas je obšel val "TV dinners" v 70ih in 80ih, ko smo bili srečni, če smo dobili sladkor, moko in olje. hvala bogu za socializem. in ne, ne hvalim tujine, kritiziram domovino. da ne bo pomote, ker je to posploševanje nevarno, da bo spet narobe razumljeno, zato seveda ponavljam, da obstajao tudi svetle izjeme med nami in redko posejane dobre gostilne po naši domovini. in še enkrat da ne bo pomote, tole tudi ni kritika izjemnim lokalnim jedem. cellnet

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

20. maj 2009 19:04

Cellnet, misli si, kar hočeš, ampak tvoje mnenje pač ni edino zveličavno.

Mene moti nespoštovanje slovničnih pravil, pisanje z malo začetnico, nepisanje začetkov stavkov z veliko začetnico, omalovaževanje večine slovenskih gospodinj obeh spolov in kuharic (obeh spolov) v gostilnah. In vsega tega sem (pa ne le jaz) v obilni meri deležna. Tako ti pišeš. In hkrati ves čas drugim očitaš, da ne obvladajo. Kako naj si to razlagam? Res me zanima.

rimljanka - zasebno mnenje

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

20. maj 2009 20:52

tulka je napisal/a:

Ognjič, zate :

http://www.youtube.com/watch?v=6NZquuiWWu8

tulka
tulka!!! Lubica moja, pa KJE si to staknila???? Moja najljubša tega žanra...in skoraj identična neki moji zgodbi . Sem jo že takoo iskala, pa nikoli našla. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti