Dobri steak v ljubljani in v okolici?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. feb 2009 17:40

Vanjič, ti tudi! Vendelina jr.

bertika  

član od: 20.2.2009

sporočila: 15

20. feb 2009 19:12

Ne,ne, ni tk grozno[:). Morda sem se narobe izrazila. Rad poje dober konc mesa, pa sem ga mislila razveselit s povabilom na kosilo. Tk, da bi se malo zrihtala in pozabavala, za hec. bertika

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. feb 2009 22:54

No, hvala bogu, ena nova, ki razume dobronamerno besedo in ne skoči do stropa za vsak d***. Dobrodošla med nami. lp, vanjatajnsek

bertika  

član od: 20.2.2009

sporočila: 15

21. feb 2009 10:56

Hvala za dobrodošlico. Pisanje sem vzela dobronamerno, še posebej mi je bil všeč del o zaustavljanju prometa z mojo prelestnostjo. Fant je pa kr priden, je tudi gres knedlčke, ki so tako trdi da iz juhe skačejo, haha. lp bertika

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. feb 2009 22:19

V J&B sem nedavno jedla izjemno dobro pljučno, narezano na tanke rezance, z mariniranimi artičokami,

 

pa isti, samo nekaj ur kasneje,  v Pen klubu eno krasno pljučno v rezinah na pečenem treviškem radiču.

 

Me zanuima, kaj bi Vendy rekla o tistem Penklubu????

 

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. feb 2009 17:09

Darling, ti si pa danes v zafrkantski formi..... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. feb 2009 21:13

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling, ti si pa danes v zafrkantski formi..... Vendelina jr.

 

Ja, kakopak. Malo dežurna v službi, domače odpravila s pečenimi rezanci z rakci, dopoldan pri frendici klepetala ob kavi, zdaj pa ti ne bodi zafrkant ...

  Ampak Pen klub dobro dene, verjemi ...

 

Mamamia

 

 

 

mamamia

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

9. mar 2009 21:09

argentiono je dober za zrezek, samo naroči ga iz sekcije kjer zbiraš težo sam, ostalo so le neki povprečni krožniki slabo zložene hrane... v penu znjao narest res krasne biftke, včasih se jim posreči tudi dober ramstek. ampak za res dober kos mesa pa priporočam izlet v brežice, pri debeluhu! zdaj sta najbrž s fantom sicer že preizkusila kako gostilno... ne? sledi tudi poročilo? ;) cellnet

tissu  

član od: 9.2.2007

sporočila: 28

9. mar 2009 21:45

Zame so naredili najboljši steak in vse, kar se tiče mesa v SKARUČNI. Boljšega v Sloveniji še nisem jedla. Tam se jedi ne naroča, ampak dajo tisto, kar so pripravili. Se pa moraš naročiti, ker je non stop zasedeno. Zelo priporočam! pozdrav vsem tissu benja

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

10. mar 2009 0:04

uh ja, skaručno sem pa prej pozabil. nepozaben staran steak na žaru, z domačimi gorčicami... škoda ker je bila porcija tako mala... (ne, drugače se v skaručni tako naješ, da greš komaj domov, samo steak smo si enega za medjed delili 4!) ;) pa krače... da se kar stopijo v ustih... ampak te so pripravljali že davno, ko so imeli še gostilno v ljubljani... cellnet

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti