Sukošan pri zadru

anera  

član od: 24.1.2009

sporočila: 14

tema odprta - 4. feb 2009 17:32 | ogledi: 13.432 | odgovori: 17

Pozdravljeni,

letošnji dopust načrtujemu v apartmaju v kraju Sukošan pri Zadru. Če je žo kdo tam letoval, prosim za vaše mnenje, izkušnje,.....

hvala in lp

anera

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. feb 2009 19:00

Čudovito, prijazni ljudje, majhen kraj, divja nudistična plaža, kjer je morje kristalno čisto (na glavni plaži pa ne vedno), tudi zvečer se kaj dogaja, sicer pa je blizu Biograd in Zadar. tumpika

nikmia  

član od: 23.1.2009

sporočila: 53

4. feb 2009 22:37

moja tašča in tast imata v marini Sukošan zasidrano jahto tako da letujemo tam kar skozi celo leto pa tudi v marini je lepa plaža ki jo lahko koristijo tudi turisti lahko uporabljajo tudi tuše v zgradbi kjer se nahajo seveda še wc-ji in teh je kar nekaj ,imam 2 majhna otročička zato je naša izbira ponavadi Crvena luka ki se nahaja takoj za Biogradom in kjer je plaža mivka pa tudi ogromno sence in manj gužve kot pa v marini imajo pa tukaj v Sukošano eno pekarno ki stoji pri glavni cesti in je nemoreš spregledat kjer prodajajo take dobrote da se mi kar že sedaj cedijo sline tako da ko boste tam jo obvezno poiščite ne bo vam žal ,pa lep pozdrav nikmia

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

5. feb 2009 7:43

Lani smo bili v Sukošanih , kjer smo apartma imeli čisto ob plaži. Imeli smo se krasno. Všeč nam je bila plaža, predvsem za naše otroke, ki so lahko šli daleč v vodo. http://www.apartmani-abi.hr/Sukosan.htm Tudi vam želim prijeten dopust. lp STANEJ

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

5. feb 2009 18:56

Trinajstiga avgusta je Sukošanski praznik, domačini častijo vse živo, pečeno in kuhano, muzika - ni da ni, fige so zrele ... čaga na ful. tumpika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. feb 2009 20:57

Moji starši hodijo tja že leta, mama pravi, da je to raj tako za upokojence kot za male otroke.

Loni Makaroni

anera  

član od: 24.1.2009

sporočila: 14

5. feb 2009 21:18

STANEJ je napisal/a:
Lani smo bili v Sukošanih , kjer smo apartma imeli čisto ob plaži. Imeli smo se krasno. Všeč nam je bila plaža, predvsem za naše otroke, ki so lahko šli daleč v vodo. http://www.apartmani-abi.hr/Sukosan.htm Tudi vam želim prijeten dopust. lp STANEJ
stanej, hvala za lepe želje. tudi mi imamo rezerviran apartma dobesedno na plaži. tudi vam želim lep dopust, kjerkoli že boste. lp anera

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

5. feb 2009 22:10

Pozdravljena! Tudi mi so več let zapovrstjo letovali v Sukošanu. Ko so bili otroci še majhni (beri 5 let nazaj) je bil to za našo družino sanjski dopust. Apartma na plaži, dostop do morja super, senca na plaži. Takrat v samem kraju ni bilo nobenega hotela (ne vem kako je danes) in skoraj vsaka hiša je oddajala apartmaje ali sobe. V kraju je bila super pekarna, trgovina, slaščičarne in nekaj bifejev in gostiln. Zvečer smo se brezskrbno sprehajali po neprometnih uličicah. Takrat se mi je zdel Sukošan nekomercializiran raj za dopust. Mlajši sin še vedno vsako leto omenja Sukošan in kar ne more pozabiti takratnih dopustov. Že takrat se je veliko slovenskih družin odločalo za dopust v tem kraju, tako da so si otroci z lahkoto naši družbo (istogovorečih) na plaži. Nikoli ni bilo prevelikega drena, skratka čudovito. Kopali smo se na plaži Dječji raj, če se prav spomnim, nad to plažo pa smo imeli apartma. Upam, da se ni bistveno spemenilo in uživajte na dopusti, saj je temu namenjen a ne. LP sonce51

NETA  

član od: 27.12.2007

sporočila: 13

6. feb 2009 6:33

Se strinjam lepo je v Sukusanu lp vesna NETA

netki  

član od: 25.3.2009

sporočila: 3

25. mar 2009 8:12

UPAM DA ŠE MENI KDO ODGOVORI ker že toliko hvalite sokušan in ker gremo tudi mi tja letos me zanima še nekaj: dogajanje v mestu, je kaj za otroke, so kje igrišča, lunapark.....štanti? lp netki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti