Krožniki domestic-diana

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

3. feb 2009 14:27

Hvala za odgovore. Res je, da če jih kupiš veliko jih potem dolgo gledaš, ampak ko sem jih kupila pa 6, sem bila pa kar hitro brez kompleta. Tako da res upam, da bo cena kaj odtehtala. Pa lep zimski dan vsem. zoja2

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

3. feb 2009 14:45

po mojih izkusnjah je takole: prvi kroznik/kozarec/skodelica.... iz kompleta se ti razbije hitro, potem pa dooooolgo ne. Se posebej ne, ce komaj cakas kdaj se bo se kaksen razbil, da gres lahko v nakup novih LP, R.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

3. feb 2009 14:55

LIJANA je napisal/a:

Sama sem ga najbolj polomila, ko sem kupila naenkrat dve enaki garnituri, da bo dalj časa mir. Se mi zdi, da jih gledam že celo življenje, sigurno pa že ene petnajst let, če ne dalj.

Lijana

Sporočilo je spremenil(a) LIJANA dne 03. feb 2009 10:04:18
To se da z lahkoto urihtat - enkrat se spravi delat kaj kompliciranega, na primer pobrisat vse zgornje policke v omaricah, pa za to je treba nujno garnituro prestavit, ne... no, potem se pa samo se malo stol zamaje (potres v Poljčah, petarda na dvoriscu, mocan sunek vetra), pa je opravljeno. Jaz tale ovinek mimo crepinj kar spustim in si kar lepo kupim nove kroznike ali piskre, kadar se starih navelicam, stare pa dam na smetiscni Karitas (zlozim v kartonasto skatlo in pustim zraven snage, praviloma v eni uri izgine). lp, proxima

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

3. feb 2009 16:19

Tudi jaz imam kar nekaj steklene in porcelanaste posode, ki bi jo z veseljem oddala, pa ne vem kam. Kje pa je "smetiščni Karitas" v Ljubljani? Kar stran pa tako težko vržem, da je na koncu v uporabi in novo in staro in sem prav slabe volje, ker sem tako neodločna. zoja2

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

3. feb 2009 16:31

Kot receno - jaz odlozim kartonsko skatlo ob smetnjak ali nanj, najkasneje v eni uri izgine, najbrz pobere kdo tak, ki potrebuje. lp, proxima

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. feb 2009 16:56

zoja2, tudi pravi Karitas in podobne ustanove posodo sprejemajo.

rimljanka - zasebno mnenje

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

3. feb 2009 17:08

Dober krožnik za vsakdanjo rabo mora (po mojem mnenju) imeti dovolj globoke krožnike za juho. Na živce mi gre, ko je že ena zajemalka preveč, pa se poliva na poti do mize. Drugače pa so mi za posebne priložnosti všeč veliki krožniki za glavno jed, da lahko lepo zložiš hrano gor in lepo izgleda. Za vsak dan ti krožniki siceer niso ravno praktični, ker se težko pomivajo v stroju - zgornja cev za vodo se zaletava vanje, ko se vrti. matilda

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

3. feb 2009 17:26

proxima je napisal/a:
Kot receno - jaz odlozim kartonsko skatlo ob smetnjak ali nanj, najkasneje v eni uri izgine, najbrz pobere kdo tak, ki potrebuje. lp, proxima
Pri nas pa plačaš kazen, če to storiš. Nepravilno odlaganje odpadkov. LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

3. feb 2009 17:36

Saj malo gledaš, kdaj pobirajo smeti. Ko smetarji rit odnesejo, daš isti dan kakšne obleke, posodo,... na kanto, pa vse izgine v pol ure. vsaj pri nas. Prej poberejo, preden bi kdo uspel kazen napisat, če se komu sploh da s tem ukvarjat.

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. feb 2009 18:15

proxima je napisal/a:

To se da z lahkoto urihtat - enkrat se spravi delat kaj kompliciranega, na primer pobrisat vse zgornje policke v omaricah, pa za to je treba nujno garnituro prestavit, ne... no, potem se pa samo se malo stol zamaje (potres v Poljčah, petarda na dvoriscu, mocan sunek vetra), pa je opravljeno. Jaz tale ovinek mimo crepinj kar spustim in si kar lepo kupim nove kroznike ali piskre, kadar se starih navelicam, stare pa dam na smetiscni Karitas (zlozim v kartonasto skatlo in pustim zraven snage, praviloma v eni uri izgine). lp, proxima

 

Proxima, ti si faca. Bi mogla prej malo prečekirat, kaj mi je všeč, pa potem  izvesti "potres" v omarici. To pa je že težje izvedljivo. A ni čudno, kadat krožnikov ne rabim, vidim en cel kup primernih, če bi jih pa rabila, pa mi sigurno nobeni ne bi bili všeč.

 

 

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti