Ju-hu, sneži!

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

27. jan 2009 21:41

Moj stric ima hišico za ptice na drevesu...malo odmaknjeno od hiše...smo pa res bolj na samem, ne kot v kakšnem mestu...moram reči,da jih veliko videvam,kako se pridejo pocrkljat.Vedno jih je polno! sarin Sporočilo je spremenil(a) sarin dne 27. jan 2009 21:43:02

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

27. jan 2009 22:19

Čao, o ja, ptičke bodo priletele, brez skrbi. Ko se navadijo, jih imaš potem skoz tam okoli. Samo paziti je treba, da jim ne daješ hrane, kadar ni snega. Sem pa tudi jaz malo žalostna glede tega hranjenja ptičic - včeraj so naši podrli eno zeloooo staro hruško, ki je rastla vštric balkona in je bila sedaj pozimi zbirališče ptičic, ki so hodile na moj balkon zobat. Jih je bilo res veselje gledat. In zato danes ni bilo nobenega življenja na balkonu, ko sem jim ponovno natrosila hrane. Ampak, ja, saj se bodo navadile, pa bodo spet prišle. Je tako lepo, ko je zunaj sneg, mene pa prebudi ptičje petje na balkonu (ob vikendih, ko vstanem sredi dopoldneva) ..... No, ja rože bodo pa lepše rastle na balkonu, ker je sedaj res veliko svetlobe. Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

27. jan 2009 22:27

filip10,vse kar si napisal je prav in drži!Mraz in zima vendarle koristita,to vemo vsi,ni pa prijetna...Ne huda zima in ne huda vročina...samo ne bomo se prepirali ne?NARAVA JE PA NARAVA...Konec,koncev-nikoli nismo zadovoljni! lp sarin

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. jan 2009 22:36

filip10 je napisal/a:
Morda se Kelly vrne na forum, ker bi moja žena z njo z veseljem poklepetala, saj imata zelo podobne nazore. filip10
Nekako imam na sumu, da sta ti in kelly ista oseba. Ali pa je kelly tvoja žena? Vsekakor bi se sama s sabo odlično razumela

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

27. jan 2009 22:55

Ne se kregat! sarin

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

28. jan 2009 1:30

Rimljanka se strinjam, Darwin, ...

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. jan 2009 5:52

Ja, narava zna biti tudi okrutna. Pa vse z nekim namenom. Skrbi, da se ohrani le najboljše.

Presojano iz lastnega stališča in občutkov sem vesela, da se ljudje znamo zaščititi, zdraviti, zmanjšati vpliv bolezni in tegob. Živimo dlje, z nami ostajajo naši dragi, ki bi jih sicer več ne bilo.  Ampak gledano skozi naravo to ni več tako super, pa kakorkoli se že grdo sliši, ker skrbimo, da ostajajo in nadaljujejo človeško vrsto tudi najbolj šibki členi.

Kot sama vidim, ima narava svoj lasten načrt, ki ga izvaja, če nam je všeč ali ne in prav je tako. Dolgoročno gledano, bolj ko se človek vtika vanjo, več škode naredi.

Tudi jaz imam rada sneg. Najraje takrat, ko ga zapade dobro mero, magari do enega metra. To se skida, potem naj pritisne mraz in drži vsaj dva do tri tedne, da ni vse kidanje zaman in da so ceste lepo suhe in prevozne, na sprehodu  škriplje sneg pod nogami oči pa se spočijejo na zimski idili.

Tokrat je pa pri nas sama plundra. Zapadlo ga je ravno toliko, da drsi in da bo sedajle treba že tretjič pucati dvorišče.

Cila

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

28. jan 2009 6:15

Pri nas ga je zapadlo kar 25 cm snega in vso noč smo bili brez elektrike. Ob svečah in kaminu je prav romantično gledat to belino. mišika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. jan 2009 6:16

Tole opozorilo nima veze s temo, a je primerno da se ga objavi tudi tukaj. Razpasle so se namreč multiple osebnosti. To pomeni danes si to, jutri si nekaj drugega. Ali celo par ur kasneje. Spremeniš ime, spol, kraj bivanja. Če ne moreš v resničnem življenju, lahko pa na internetu.

Prosim ne kršite pravil prijave. Prijava je ENA in to s pravimi podatki. Teh informacij ne zlorabljamo, zato prosim, da tudi vi ne zlorabljate naših pravil.

Zadnje čase je vse več podvojenih prijav. Da se navežem na to temo: Poslovi se Kelly in pride Filip10. Ne vem, kdo sedi za računalnikom, vem pa, da gre za isti računalnik. Kelly in Filip sta dvojni prijavi. Duši dvojčici. Je tule res tako lepo, da se je treba dvakrat prijavljati Laže je pač utrditi svoj prav, če ga podpre več oseb, kajne? Kelly in filip10 se tako lahko odlično razumeta.

Prosim če ne razvijate multiplih osebnosti, če pa imate takšne težnje, je obisk ustreznega strokovnjaka na mestu.  

Na kulinariki ste vsi dobrodošli in redko katere teme zaklepam ali brišem. Pogovarjate se lahko o čemerkoli. Med uproabo in zlorabo je pa razlika.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

28. jan 2009 6:32

In vse to zaradi zapadlega snega? Kaj se dogaja z ljudmi? No, to naj bo že neka druga tema, danes pa se veselimo, da so ceste splužene, tokrat (moram povdariti) jih v Celju ni presenetil sneg. Res so pridno plužili. Imamo ga kakšnih 15 cm, je pa zelo moker. Me še od sinoči malo bolijo mišice od kidanja, pa je bilo vseeno fajn takšno razgibanje. Lep zimski dan in veliko se smejte ursula-ce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti