Ju-hu, sneži!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. jan 2009 6:42

Kako je kaj z luno?

prvič mi ni poslalo, pa sem poslal še enkrat, pa, kaže, da je obakrat uspelo.

 

ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 28. jan 2009 06:44:03

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. jan 2009 6:46

Mlaj je že mimo, je bil v ponedeljek.  Luna ali pa sneg   izgleda vpliva danes  na računalnik, tudi meni je pisanje podvajal, da sem odvečno morala dvakrat brisat. Čeprav je napisal, da strani ne morem odpreti .

Cila

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

28. jan 2009 7:33

Pri nas v Velenju pa ni niti centimetra snega. Super, da ni treba kidat.

Sonja

neznan uporabnik

28. jan 2009 9:37

Zmotili ste se, ni šlo za podvojene osebnosti, kelly in filip10 sva mož in žena. Sedaj res pišem pod ženino prijavo, ker ste mojo blokirali. Žena je napisala par dobrih misli v pobudo, da se pozimi pomisli tudi na tiste, ki jih zebe v snegu in so jo nekateri napadli. Zato sem se vključil jaz, branil čast svoje žene in jo podprl - zanimivo, sam nisem doživel kritike. Najbrž, ker sem moški :) Na forumu nam ni potrebno razkrivati svojih sorodstvenih vezi, kolikor je meni znano. Ampak ne skbite, vsa najina sporočila sva izbrisala in se na ta forum zagotovo ne bova vračala, ni vredno. Opravičujeva se vsem, ki ste nama poslali zasebna sporočila za nalepke od Mercatorja (jaz sem napisal, da jih ima žena veliko in bi jih z veseljem podarila), vendar so mi neupravičeno blokirali pošiljanje sporočil. Hvala :) P.S.: Predlagam, da raje izbrišete sporočila, ki vsebujejo nasilne in žaljive komentarje in takih je kar nekaj. Pa lep pozdrav in ne trudite se z odgovori, ker na to stran ne prideva več. kelly

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

28. jan 2009 9:41

 kako lepo, da so še vitezi na svetu 

Ognjič

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. jan 2009 9:52

kelly je napisal/a:

... Ampak ne skbite, vsa najina sporočila sva izbrisala ..... kelly

 

Meni  ni všeč, da lahko brišeš tudi stara sporočila, kajti potem odzivi nanj izvisijo in sila trapasto izpadejo  . Spreminjanje, to ja, tudi če se v takem primeru vsebina pobriše, ostane zabeležno, da je nekaj tam napisano bilo.

 

Mislim, da bi smelo biti dovoljeno brisati le tiste prispevke, na katere ni še nihče odgovoril.

 

 

 

Cila

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

28. jan 2009 10:40

rimljanka je napisal/a:

Moycaa je napisal/a:
Ko smo že ravno pri pticah... Na okensko polico sem postavila ptičjo hišico. Takšna lična, z rdečo streho, ptičke bi bile v zavetju. Noter sem nasula hrano, ampak ptičk ni od nikoder... Pa tako sem se veselila (priznam, kot otrok), da jim bom priskrbela hrano v teh sneženih dneh. Ali mogoče kdo ve, zakaj ne pridejo v goste? Moycaa

Odvisno je, kje je hišica....je blizu nje kakšno drevo? So v bližćžini mački? Jih do zdaj še nikoli nisi hranila? Jih hranijo vsi sosedi? kdaj si hišico postavila, ko je bilo zunaj plus 4 in brez snega? Si v mestu ali na vasi, strnjeno naselje ali bolj na samoti..... malo povej, pa ti bom lažje odgovorila, vsaj verjeten razlog navedla.

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Rimljanka - imam te "na sumu", da si biologinja - seveda v pozitivnem in dobrem smislu. :) Hišico sem postavila, ko je bil zunaj mraz, tam okoli novega leta, se mi zdi, ko so še črvi v zemlji zmrznili. Doma sem v drugem nadstropju, tako, da mački ne morejo blizu, razen če znajo leteti. Sicer je blizu cesta, je pa tudi drevo. Doma sem izven strogega centra mesta, je nekaj hiš - tiste hiše, ki so jih gradili po vojni, mislim, da se povsod imenujejo kolonije in nekaj privat hiš. Od okoliških sosedov sem samo jaz postavila hišico. Mogoče bi bilo bolje, če bi hišico postavila na drugo stran stanovanja, ko je samo ena cesta, ki pelje med hišami in je "prometna" od cca 5.30 - 7.00 in od cca 14.00 - 16.00? Na tej, drugi strani stanovanja, je v bližini tudi gozd. Hvala! Moycaa Sporočilo je spremenil(a) Moycaa dne 28. jan 2009 10:57:53

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

28. jan 2009 10:48

Da se navežem na temo: svetujte mi, kateri čevlji (poleg gumijastih škornjev) ne premočijo v tej plundri? PS: Samo "goretex" ne bo dovolj, ker taeni s tem nazivom vseeno premočijo. sara

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

28. jan 2009 10:57

Sara - meni osebno, so najboljše "skibucke". Ne vem, kje sem jih kupila, sicer so iz semiša, vendar ko sem jih kupovala sem bila pozorna na to, da imajo debel (visok) podplat. Sicer niso za h krilcu ali elegantiš plašču ali hlačami - nog pa nimam mokrih. :) Moycaa

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. jan 2009 12:06

kelly je napisal/a:
Zmotili ste se, ni šlo za podvojene osebnosti, kelly in filip10 sva mož in žena. Sedaj res pišem pod ženino prijavo, ker ste mojo blokirali. Žena je napisala par dobrih misli v pobudo, da se pozimi pomisli tudi na tiste, ki jih zebe v snegu in so jo nekateri napadli. Zato sem se vključil jaz, branil čast svoje žene in jo podprl - zanimivo, sam nisem doživel kritike. Najbrž, ker sem moški :) Na forumu nam ni potrebno razkrivati svojih sorodstvenih vezi, kolikor je meni znano. Ampak ne skbite, vsa najina sporočila sva izbrisala in se na ta forum zagotovo ne bova vračala, ni vredno. Opravičujeva se vsem, ki ste nama poslali zasebna sporočila za nalepke od Mercatorja (jaz sem napisal, da jih ima žena veliko in bi jih z veseljem podarila), vendar so mi neupravičeno blokirali pošiljanje sporočil. Hvala :) P.S.: Predlagam, da raje izbrišete sporočila, ki vsebujejo nasilne in žaljive komentarje in takih je kar nekaj. Pa lep pozdrav in ne trudite se z odgovori, ker na to stran ne prideva več. kelly

 

Zanimivo, kajne? Namreč, na šesti strani je bil dopis:

filip10 je napisal/a:
Morda se Kelly vrne na forum, ker bi moja žena z njo z veseljem poklepetala, saj imata zelo podobne nazore. filip10
Nekako imam na sumu, da sta ti in kelly ista oseba. Ali pa je kelly tvoja žena? Vsekakor bi se sama s sabo odlično razumela - to je napisala petkica. ker imam še kolikot-toliko dobre spominske celice čisto na vrhu telesa, se spomnim, kako je filip10 z vso resnostjo zanikal, da bi bila on in kelly kaj v sorodu - sicer se pa to vidi že iz priloženega posta. Vse svoje izjave je izbrisal, tele pa seveda ni mogel.

Če me pa kaj res razjezi, sta pa to laganje in hinavščina.

Dobr, vem, smetim temo - ampak se mi zdi, da jo še bolj smetijo tisti, ki lažejo in imajo vse za norca.

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti