Krvaveče dlesni

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

28. jan 2009 8:41

http://www.scetka-sonicare.com/ Vse informacije. Vidim, da že majo nek nov model. Če se da kje dobit starejši model, bo ceneje. sonic

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

28. jan 2009 12:47

Meni je najbolj pomagalo redna uporaba zobne paste parodontax, ki se dobi v vsaki lekarni v dveh okusih. Jaz uporabljam tisto ki je rdeča na tubi piše classic, okusa se hitro navadiš in ni noben problem je pa malo dražja od trgovinske paste vendar se splača, ob redni uporabi se krvavitve nehajo.

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

28. jan 2009 14:34

Pozdravljeni! Da se še jaz oglasim na to temo. Sama sem imela podobne težave, zobe krasne, dlesni pa katastrofa. Krvavele so mi kar tako, za prazen nič, če sem kaj jedla pa sploh, pri umivanju zob sem izpljuvala več krvi kot zobne paste. Poskusila sem vse kar je bilo mogoče, žal ni pomagalo nič. Tudi moja nekdanja zobozdravnica več ni imela ideje kaj naj naredi. Potem sem menjala zobozdravnika in ker je bilo stanje res katastrofalno, mi je ta predpisal antibiotike Floral ali Floran(predvidevam, da se jim tako reče), ki se drugače uporabljajo tudi za ginekološke težave (vnetja). Po treh dneh jemanja antibiotikov, je krvavenje popolnoma prenehalo in od takrat imam že tri leta mir. Zobje, ki so se mi prej že majali, so sedaj spet OK. Aisha Sporočilo je spremenil(a) Aisha dne 28. jan 2009 14:58:46 Sporočilo je spremenil(a) Aisha dne 28. jan 2009 15:00:00

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

28. jan 2009 15:16

Parodontax se dobi tudi v običajnih trgovinah in ne le v lekarnah.

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

29. jan 2009 9:43

No, da še jaz povem primer iz domače kopalnice - mojemu so ful krvavele dlesni - razlaga zdravnika - povečan holesterol. Ko se je to uredilo, je tudi krvavenje nehalo. Pa ne me vprašat kakšna je tu povezava. lp, vanjatajnsek

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

29. jan 2009 11:43

Hmmm...zdaj se pa že moram malo zamisliti. Napisale ste različne vzroke, ko so prenehale krvaveti dlesni (vam ali komu od vaših bližnjih), ko se je popravila kri ali holesterol, vitamini...in podobno. A je možno, da mi krvavijo dlesni, da je kaj "narobe" z mano? So mogoče kakšni simptomi, stranski učinki za kakšno bolezen ali mi manjkajo vitamini? Tega pa nisem vedela, da če ti krvavijo dlesni je možno, da tiči vzrok kje drugje in ne samo v "ustih". No to vem oziroma tako sem slišala, da če te boli zob, te lahko od tega tudi boli glava, ušesa, želodec ....ampak za krvaveče dlesni pa ne. Na koncu bom morala iti k zdravniku in ne k zobarju, da se mi popravi ta zadeva. Kaj vi mislite? Sem vedela, da se lahko zanesem na vas moje članice in člani, izvedela sem mnogo stvari glede tega, kar prej nisem vedla. Hvala. bisagolf

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

29. jan 2009 12:16

SIgurno je najbolje, da greš najprej k zobozdravniku. In on bo dalje ukrepal.

 

Ščetka Sonic se da kupiti v Mullerju, DMu. Za kje drugje pa niti ne vem.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti