Gel nohti

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

15. jan 2013 0:49

elaphus je napisal/a:

Normalno, kot na linku - je enostavno, res - če se ti lak sproti ne posuši, če se ti ne paca, če ga je (po uporabi strgala) dovolj na šablonci, če se želi lepo ločiti od štampiljke, če se ne zatrga.... Ampak, kot sem že zapisala, z mojo potomko ponavadi spadava med malo bolj štoraste....

lp



cervus

 

 ... tole pisanje me je še bolj zainteresiralo  ... bom pa raje za začetek začela s samo 1 šalono in 1 lakom, da pretipamo teren ... javim rezultat ...

katjushka

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

16. jan 2013 7:37

konad štampiljke so odlične, sama jih imam kar precej, pa tudi nekaj slikc je v mojem albumu. Prvič je malo dalj časa trajalo, ko pa se enkrat zverziraš, si v 10 min fertik.

Ebonlass

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

19. apr 2013 11:31

Mene pa zanima, ali je katera že bila kje na relaciji Brezovica - Vrhnika na podaljševanju nohtov, je bila zadovoljna, kake so cene in če je možen kakšen kontakt katere, ki to dela

vd007

anitka89  

član od: 15.4.2022

sporočila: 5

15. apr 2022 13:43

Tudi mene zanima jessica naravna nega, toda ni več na voljo pri Rehamedu, sem pa našla podobno pri Glamekso-tu. https://glamekso.com/kategorija/nega-rok/kreme-olj. Ima katera izkušnje tudi z Mollon PRO negovalnimi laki?

anitka89

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti