Vw servis izkušnje

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

tema odprta - 21. jan 2009 20:52 | ogledi: 3.572 | odgovori: 7

Imam eno popolnoma nekulinarično vprašanje,ki se nanaša na naslov. Prosila bi za kakršenkoli nasvet; kam na dober servis za dotično vozilo,kakšne so vaše izkušnje na servisih, če imate vozilo te znamke ali znanca ki vozi vw?!

Hvala

Tarja83

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. jan 2009 21:05

Omenjena avtomobilska znamka ima svojo mrežo serviserjev in tudi ves čas anketira uporabnike teh vozil o kvaliteti servisa in tudi na svoji spletni strani ima ocenjevanje servisev in konec koncev, ima tudi službo za koordinacijo servisev in lahko se vsak voznik tja obrne in tja lahko vnese vse pohvale in tudi ves gnus lahko tja zliva (pa ga niti ni veliko)..... To vem zaradi tega, ker vozim to znamko. Skratka, na njihovi uradni spletni strani so relevantne informacije in tudi telefonske številke, kamor lahko telefoniraš za vse dodatne stvari, ki bodo zanesljivo bolj koristne kot odgovori v stilu "jst pa vozim k tončku" ali pa "jaz pa servisiram pri franceljnu zato ker pr tončku mi pa ni ušeč....." Vendelina jr.

neznan uporabnik

21. jan 2009 21:27

Moj oče tudi vozi VW in prisega na prijatelja, zelo dobrega mehanika, kateremu popolnoma zaupa. Če je vozilo novo ga zaradi garancije moraš voziti na uradni servis, če je pa izven garancije je pa bolje in predvsem ceneje, če ga pelješ kakšnemu mehaniku, ki ti ga priporoči kakšen prijatelj, ki ima z njim izkušnje. Načeloma nismo nikoli avta servisirali na pooplaščenem servisu, ker je bil oče razočaran, ko je pri prejšnji znamki vozila ugotovil, da vajenci šravfajo, mehaniki se pa zabavajo. odgovor v stilu ''jaz pa vozim Jožetu'' pa ni nujno, da je slaba izbira, ker je pač prej bil 30 let zaposlen na pooblaščenem servisu, zdaj pa je privat. Še zdaj mu stare stranke vozijo avtomobile na dom preko pooblaščenga servisa. Če si z okolice Celja lahko dobiš kakšen namig. lp lovebeyba

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

21. jan 2009 22:03

Midva imava G.5. in voziva, k uradnemu serviserju v Šk. Loki. in sva zelo zadovoljna. Prej sva vozila v Kranj a je bilo precej dražje... pa še menjali so vedno kar ene filtre in ene stvari ki sploh niso bile potrebne glede na prevožene km. in zato je bil servis vedno kar precej drag. LP hema

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

22. jan 2009 5:33

Spletno stran poznam,vendar bi zelela vtise iz prve roke. Okolica Celja bi kar prav prisla,saj sva s Koroske, prav pa pride katerokoli mesto, saj bi bila pripravljena iti kamorkoli vedoc, da bo dobro opravljeno, ker imava tudi sama zelo slabe izkusnje s servisom v Kranju. Tarja83

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

22. jan 2009 8:40

Če ti ni predaleč se odpelji na Muto k pooblaščenemu serviserju. Imena ne bom navajala, da ne bo reklama. Itak je samo eden. Midva sva bila zelo zadovoljna, pa še cenejši je kot tisti večji. Varno vožnjo želim! Lp Palma

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

22. jan 2009 16:06

Po mojih izkušnjah prav veliko ne boš prebrala, enkrat je ugodnejši eden, drugič drugi, če nimaš zvez, najbolje da greš k najbližjemu. Take so moje izkušnje. Če pa ni v garanciji, pa itak... VW zna popraviti/servisirati  vsak mehanik, ki gre v korak s časom, se mu enostavno splača naučiti, nas je kar precej...

strippy

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

22. jan 2009 17:20

Vozim golf 5 in sem prav ta teden v ponedeljek peljala na servis Ferdinand posedi v M. Soboti. Z njihovim delom sem bila zelo zadovoljna. Upam, da tako tudi ostane, če ne grem vedno lahko drugam. bisagolf

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti