Rezalnik za čebulo

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. jan 2009 14:53

Ne, to ni ista zadeva, pa saj to vidiš po sliki? Mini chef je majčken, ta drugi je večji. Kot vse TW zadeve je sekljalnik zelo kvaliteten, z dobrim rezilom! Onega večjega jaz nimam, ampak mislim, da ne mora bit tok švoh, da bi se kaj polomilo. Povprašaj kako predstavnico, da ti sekljalnik pokaže, pošlje katalog. Jaz sem totalno TW zasvojenec in zelo navdušena nad izdelki. Pa imam praktično vse, : ) lidka [sonce]

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

20. jan 2009 20:55

http://www.3errre.com/it/catalogo/multi-mixer.htm Jaz imam pa tega, je veliko boljši kot TW, to pa zato, ker ima nož s tremi rezili, kar omogoča boljše in hitrejše sekljanje. Ps.Imela sem TW, a sem ga oddala, ko sem kupila tega. daga

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. jan 2009 20:58

Če poleg vsega nekdo napiše, da se pri rezanju čebule ne solzi, mogoče celo kdo napiše, da je golaž, ki ima pravilno, na vogale in v pravilnem proporcu narezano čebulo, boljši okus, se bom globoko  zamislila nad mojim gledanjem na svet.

Ne maram rezanja čebule, ob kateri prelivam strašne solze ( "Nič ne jokaj, saj je je še dovolj!"), pa sem očitno edina. Ne maram rezanja čebule, tudi z mojim posebnimi noži ne, ker se mi zmakne čebula in popelje po deski ( očitno se dogaja to samo meni ), potem pa je problem narezati do konca ( vsem vam to odlično uspe).Na roke z anduhtjo narežem kako posamezno polovičko ( če je publika, pa sploh ), drugače pa uporab čoper, po katerem sem pred meseci spraševala.

Bom pa do smrti zavistna moji mami in kuharjem, ki ck, ck, sesekljajo čebulo v bistveno krajšem čas kot jaz.

Se bom pač hvalila s čim drugim.

F r i n a

neznan uporabnik

20. jan 2009 21:14

v kuhinji delam vse z enim nožem.ne sme biti prevelik mora imeti zelo ostro prožno rezilo.čebulo režem na lističe ali kockice.kogar motijo solze naj vzame v uste košček kruha in ga žveči.ne verjamete,poizkusite.pa lep pozdrav. hmm

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. jan 2009 21:20

Jaz sekljanja čebule ne maram, če mam oster nož se urežem, če ni oster ne morem rezat.

jade

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. jan 2009 21:43

Frina, moja mama tudi ck ck ck naredi in konec. Pa teta tudi. Sva se zadnjič s sestro pogovarjali, da škoda, ker se to znanje ni dedovalo

Atina

Lucijica  

član od: 21.3.2004

sporočila: 110

20. jan 2009 21:48

Jaz tudi ne maram rezanja čebule. Zato sem najprej kupila Statusov rezalnik čebule (3mm) in je katastrofa. Porabiš precej moči pa še čiščenje je dolgotrajno saj se plasti čebule zelo dobro zataknejo med plastiko. Sedaj sem kupila enega za 16€ v Mullerju. Podoben je tupperware-čku z ročko ki jo zavrtiš 1x ali 2x in čebula je nasekana. Sčisti se ga enostavno in tudi, če moram nasekljat 1kg čebule je to zanj in zame mala malica. Ročka ni krha in se ne zlomi. No vsaj zdaj se še ni :) Sporočilo je spremenil(a) Lucijica dne 20. jan 2009 21:50:10

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

21. jan 2009 10:01

daga je napisal/a:
http://www.3errre.com/it/catalogo/multi-mixer.htm Jaz imam pa tega, je veliko boljši kot TW, to pa zato, ker ima nož s tremi rezili, kar omogoča boljše in hitrejše sekljanje. Ps.Imela sem TW, a sem ga oddala, ko sem kupila tega. daga
Quick Chef ima tudi 3 rezila. Najbrž nisi imela tega.Sem šla gledat v katalog, da se prepričam. lp Saša

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

21. jan 2009 11:40

Ne, nisem imela tega, očitno sem ga kupila že prej. daga Sporočilo je spremenil(a) daga dne 21. jan 2009 11:41:13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti