Drsanje

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. jan 2009 14:41

Na Rakitni je bilo v nedeljo super za drsat. Ob straneh se je nabirala voda, tako da mene nebi spravili gor, no danes pa bi rekla, da ni problema. Iz Ljubljane pa niti ni tako daleč. lp Vesna

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

9. jan 2009 15:10

Tudi jaz sem bila v nedeljo na Rakitni. Led je sicer bil, ob straneh na določenih mestih, kot je povedala že Reca, voda. Je bil pa očiščen le majhen delček, na kateri je drsala skupinica ljudi, vse ostalo pa zasneženo in potrebno temeljitega čiščenja. Tako, da smo se le sprehodili okrog jezera in odšli domov. Me je pa najbolj zmotilo veliko število razbitih steklenic ( spomin na Silvestrovo?)na ledu.Vsakič znova obžalujem nezainteresiranost lokalne skupnosti za ureditev jezera, ki bi bilo zaradi bližine Ljubljane ena bolj obiskanih točk preko celega leta. minutka

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

9. jan 2009 15:49

Ima kdo informacijo ali je že jezero v Vrbju zamrznjeno/ŽALEC/ toppy

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

10. jan 2009 20:53

Ribnik v Vrbju je poln drsalcev.Imamo srečo,da ni v zadnjih dneh nič snežilo in ni nič snega na ledu.Pa okolica ribnika je brezhibno urejena in je pravi užitek na ledu in okolici. toppy

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

13. jan 2009 11:56

rdkapica je napisal/a:
KARMINA je napisal/a:
So pa pri nas jezera že fino zamrznjena. K
Kje so ta jezera? Ali je že kakšna novica, kaj je včerajšnji sneg naredil na Cerkniškem jezeru?
KARMINA, čakam na odgovor.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti