Brusilec nožev

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

tema odprta - 30. dec 2008 20:34 | ogledi: 8.277 | odgovori: 7

Ker me precej ob pamet spravljajo topi noži, bi si rada nabavila dober brusilec nožev. Rada bi imela tako žepno izvedbo, ne električno. Pa "štrajherja" tudi ne bi, ker bi se prej porezala kot nabrusila. Sem že pred časom kupila od Tupperwara in je bil super, samo je razpadel.

Mislim da je imel fissler eno tako luštno zadevo na mini brusni kamen v ohišju.

Ali ste kje videle (videli) kaj pametnega?

ElaS

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

30. dec 2008 20:45

Jaz sem si tako zadevo kupila v Obi-ju super dvakrat potegneš in reže. petardica

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

30. dec 2008 20:54

Jaz imam kar navaden (podolgovat) brusni kamen, mislim, da sem ga kupila v Merkurju ze pred leti. Za silo in nekoliko barbarsko znam nabrusit noz tudi na spodnji strani porcelanske skodelice, ampak to delam skrajno nerada, zato - ce se le spomnim - spakiram podobnega, vendar manjsega, tudi v prtljago za potepanje. lp, proxima

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

30. dec 2008 21:47

Jaz mojega Tupperwara ne zamenjam za nič drugega. Sicer ne prenesem brušenja nožev, ker me skomina grozljivo, do kosti, vsako drgnenje ob rezilo...brrrrrrrr..... Na tem brusilcu pa si jih lahko celo sama nabrusim, brez da znorim zraven. 4 potegi in nož je kot nov. Če si bila zadovoljna, torej kupi novega takega....jaz imam kar tri - da jih imam vedno in povsod pri roki.

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

31. dec 2008 8:45

Jaz ga imam iz Ikee, uporabljam ga tudi za WMF nože in je super, ker zelo dobro nabrusi, pa ne poškoduje rezila.

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

7. jan 2009 10:34

A ima katera brusilec nožev, ki ga reklamirajo na Top Shopu?! kaja45

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

7. jan 2009 10:51

Tudi v moji kuhinji je iz Ikee. Poceni in učinkovit. mimika

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. jan 2009 11:57

Končno imam brusilec po svoji meri, imenuje se Fiskars in je izdelan na Finskem, kupila sem ga poleti za nekaj evrov, se pa ne spomnim več kje, v glavnem v enem od lokalnih marketov. Brusi gladka in nazobčana rezila pa tudi škarje. Ima dva brusna koluta, ki sta montirana pod kotom kakšnih 15 stopinj glede na smer brušenega predmeta, poškodbe so skoraj izključene, so pa seveda možne (preizkušeno, večkrat, s škarjami).                                                                                                                  Zdaj imam vedno ostre nože in škarje in zaenkrat, hvala bogu še vse prste.

Prej sem imela okrogli brus, ki sem ga dobila v kompletu z WMF noži, pa nisem bila nič spretna z njim in sem nože ostrila kar na spodnji strani krožnika.

Za vrtno orodje sem imela klasični brus, po desetletju neuspešnega brušenja in neštetih poškodbah sem ga degradirala v obtežilnik. Zdaj občasno uničim še čisto dobro orodje in kakšen nož z nastavkom za brušenje na vrtalnem strojčku. Nože od kosilnice mi uredi serviser, duhovitež, ki me vsakič vpraša ali hodim kosit na Kras ali v Dalmacijo (kot da pri nas ni kamenja).

Včasih so hodili od hiše do hiše mojstri brusači, po tradiciji so bili iz Rezije in so brusili kuhinjsko in vrtno orodje. Govorili so v starinskem narečju, ki smo ga le deloma razumeli. Pa je že dolgo tega, kasneje so prišli drugi, še bolj od daleč,  ki so poleg brušenja popravljali tudi dežnike. Njih smo razumeli še malo manj. Potem smo nosili nože, škarje in škarjice h ključavničarjem, zadnja leta pa smo, kot vse kaže vedno bolj odvisni od lastnega znanja in spretnosti.

Čeprav, zadnjič sem v Kopru opazila botego, ki se ukvarja s popravili in brušenjem. Preverim pa poročam.

 

 

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti