Čimprejšnje okrevanje in vse lepo ti želi tudi moja družina. lp
strippyKje je riba-ribica?
Marko, tebi in tvoji mami želim vse najboljše.
šmentana muha
Tudi midva zeliva veliko zdravja in dobro rehabilitacijo, pa cimpreje nazaj na kulinariko. Res srecno in dobro ! Minja
minja
Doživela sem to, kar doživljaš sedaj ti Marko. Vem kako je. Zatorej najprej vse dobro Ribi ribici in pa vsem vam, ki ji stojite ob strani. Veliko volje in poguma je potrebno, ko se soočaš s tako boleznijo. SREČNO.
ursa40
Čimprejšnje okrevanje!
sadjejedka http://www.institutnaravnegazdravja.com
Čimprejšne okervanje in veliko sreče.
Milži
Tudi od mene in mojih vse dobro in čimprejšnje okrevanje.
jass
Pridružujem se dobrim mislim in željam. Lep pozdrav!




daga
Verjamem, da ti bo uspelo. Čimprejšnje okrevanje in naslednje leto polno zdravja.
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5
Tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje.
Petya
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
