Riba ribica, tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje in polno zdravja ter pozitivne energije v prihajajočem letu!
kokos
Kje je riba-ribica?
Riba-ribica, držim pesti, da boš hitro nazaj. Pa ziher moraš čutit, kak ti pošiljam dobre misli. Te zdaj kaj žgečka okol srca?
tumpika 
Od srca ti želim hitro okrevanje.![]()
![]()
![]()
Veliko volje in pozitivnih misli, čimprej okrevaj!!!!
![]()
![]()
Želim ti moči, da boš zmogla premagati vse težave. Drži se in želim ti čimprejšnje okrevanje!
Vandrovka
Tudi jaz želim čimprejšnje okrevanje!

Marko, tvoji mami želim čemprejšnje okrevanje.
Migla
Kjer je volja, tam je pot. S pogumnimi koraki naprej. SREČNO.
tadeja 13
Riba-ribica želim ti čim hitrejše okrevanje.
Lp
vdolin
vdolin
Marko, tvoji mami želim čimprejšnje okrevanje!!!
Miškolina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
