Dušanka, hvala za sporočilo, saj sem prepričana, da se nas je kar veliko, ki se večkrat spomnimo nanjo.
Riba-ribica, naj ti prenos dobrih in spodbudnih misli povrne življenjsko energijo, da boš lahko kmalu delila trenutke znami.
kobra 1
Dušanka, hvala za sporočilo, saj sem prepričana, da se nas je kar veliko, ki se večkrat spomnimo nanjo.
Riba-ribica, naj ti prenos dobrih in spodbudnih misli povrne življenjsko energijo, da boš lahko kmalu delila trenutke znami.
kobra 1
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.