Marko tudi jaz želim tvoji mami činprejšnje okrvanje in vse dobro v prihajajočem letu.
mehurček
Kje je riba-ribica?
Riba-ribica, želim ti čim hitrejše okrevanje ![]()
RIBA-RIBICA,hitro ozdravi,čakamo te na forumu
BISERKA55
Marko, tudi jaz se pridružujem vsem dobrim željam, vam pa želim veliko moči in zdravja za lažje premagovanje vseh težav!
ela
tudi jaz želim, da se čimprej zdrava vrneš med nas
kleo
Vsem željam se pridružujem tudi jaz.
gajka
Skupaj vama bo uselo. Držim pesti.
Dolores
Šele danes sem videla to temo... in tudi jaz držim pesti, da bi se čimbolje izšlo. Riba- ribica, čimprej okrevaj!!!
Se pridružujem željam po čimhitrejšem okrevanju in vse najboljše v novem letu.
ati zlati
Ni vrag, da ne bi pomagale vse dobre želje, ki jih člani Kulinarike usmerjamo k tebi. Želim ti čim hitrejši povratek.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
