Draga riba-ribica, toplo te pozdravljam. Drži se in izbojuj ta boj, saj si sposobna! V Novem letu ti želim moči, zdravja in veliko razumevanja.
ZIMA
Kje je riba-ribica?
Željam po čim uspešnejšem okrevanju ribe-ribice se pridružujem tudi jaz, vsej družini pa želim veliko poguma in srčnosti v teh težkih trenutkih.
mamaF - Mojca
Res lepo, da si se oglasil. Želim ji čimprejšnje okrevanje in naj ne bo preveč žalostna - Božič bo tudi drugo leto!
lp,
vanjatajnsek
Riba-ribica pozdravljam Te z najboljšimi željami za Tvoje čimprejšnje, popolno okrevanje. ![]()
Barbara
barbara9 Riba- ribica, čimprej okrevaj! Veliko nas bo, ki bomo na te praznične dni v mislih s tabo!
fresh
Riba-ribica,želim ti čimprejšne okrevanje.Veliko moči in zdravja v spopadu z boleznijo.
lp goga
Riba-ribica, tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje in te lepo pozdravljam.
nonica
Tudi jaz in moja družina se pridružujemo željam po čimprejšnjem okrevanju.
lp Saša Tudi jaz in moja družina se pridružujemo srčno toplim željam po okrevanju.
lidka [sonce]
TUDI JAZ TI ŽELIM ČIMPREJŠNJE OKREVANJE IN VELIKO POGUMA NAPREJ
METAKLA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
