Marko, povej mami, da ji prijateljica iz Amsterdama želi čim hitrejše okrevanje

Nena
Nena-morje
Kje je riba-ribica?
pošiljam še jaz pozitivno energijo, za tvojo mamo. Upam, da bo kmalu dobra!
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
riba-ribica, tvoja družina s kulinarike je v mislih s teboj.
Tudi jaz ji želim hitro okrevanje, povej ji, da mislim na njo in da se spet dobiva v Špageteriji na kavici, ko ozdravi.
galja
Držim pesti zanjo,
da ji bo šlo še naprej vztrajno na bolje
in da se nam kar najhitreje spet pridruži na
KulSlo.
Drži se, riba-ribica!
Z mislimi sem z njo že od dneva ko smo zvedeli, da je v bolnici. Želim ji čim prejšnje okrevanje in skorajšnje srečanje s kulinaričkami.
Pozdravček!
Marko, prosim sporoči mami, da ji želiva z Meto čimprejšnje okrevanje, srečno!
![]()
![]()
Bojan Administrator
Tudi midva z možem ti želiva čimprejšnje okrevanje in sva v mislih s teboj![]()
![]()
![]()
![]()
Čim hitrejše okrevanje tudi z moje strani!
Atina![]()
Riba-ribica, tudi na tej strani sveta mislimo nate. Zelim ji cimprejsnje okrevanje!!!![]()
Jerneja USA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
