Išče se radioamater

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

tema odprta - 15. dec 2008 12:13 | ogledi: 1.517 | odgovori: 6

Vsi ljudje vse vedo:

Ali kdo pozna kakšnega radioamaterja, ki se ukvarja tudi s popravilom starih elektronskih aparatov? Doma imam namreč en star radio od Iskre, ki dela (oz. je delal) še na elektronke, pa je crknil. In bi ga rad oživil nazaj, ker ima izredno lep in čist zvok.

Stric Google mi na žalost ni dal nobenega pametnega odgovora.

 

LP

Drejček

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. dec 2008 12:52

Daj poglej v kak papiranti teleofnski imenik pod kak RTV servis - se mi zdi, da se nekaj starejših gospodov še ukvarja s tem. Druga varianta je, da kličeš na RTVSLO, tam imajo tudi eno službo, ki ve kar nekaj o zgodovini RTVSLO (so imeli letos tudi eno razstavo v podhodu med obema stavbama, ja spodaj med Tavčarjevo in Kolodvorsko je spodaj prehod) in oni verjetno poznajo vse inženirje, ki kaj znajo Če propade še to, imaš pa še vedno tiste iz tehničnega muzeja Bistra.... Vendelina jr.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. dec 2008 13:26

Drejček, mislim da ti moj mož lahko pomaga, samo boš moral počakat do večera. Ti bom na ZP pustila sporočilo in tel. št. mojstra, ki bo zanesljivo rešil tvoj problem. lp Vesna

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. dec 2008 14:17

Drejček, a ti iščeš prav radioamaterja (kdor se nepoklicno ukvarja z oddajanjem in sprejemanjem sporočil po radijskih valovih), ali pa le ljubiteljskega popravljalca radio aparatov? 

Cila

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

15. dec 2008 14:52

bolj ljubiteljskega popravljala starih radiev in starih elektronskih naprav

Drejček

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. dec 2008 15:50

Če je tvoj radio star, ga bo ta mojster Miha, ki se s tem ukvarja, z veseljem vzel v roke, če boš le imel voljo skočit do Ljubljane. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti