Dvdvideosoft free studio!!!!!!

pomarančika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 34

tema odprta - 28. nov 2008 18:16 | ogledi: 2.327 | odgovori: 5

Ljubi računalničarji in vsi, ki imate kaj pojma o tem in veste, kako bi mi bilo za pomagati!

Res sem ena taka ...... Ah, pustimo to. ;)

Pogosto poslušam glasbo. Ker pa nimam vedno v bližini računalnika, da bi lahko glasbo poslušala na njem, jo poslušam na CD predvajalniku. Vendar ne maram radiev, ker pač hočem nemoteno poslušati glasbo, ki mi je všeč - in to brez prometnih prekinitev in reklam.

Zato poslušam CDje. Ker pa so originalni CDji dragi, glasbo snemam z interneta (upam, da ne kršim pravil, ko tole objavljam?????? saj ne bo nobenih linkov, obljubim!)

Emule uporabljam večinoma za filme (za glasbo mi ne rata in sploh.....NE!) , glasbo pa snemam z Youtube! Prenesla sem si torej:

DVDVideoSoft Free Studio

s katerim snemam glasbo z youtube! Vendar obstaja en problem! Zraven glasbe mi namreč sname še sliko! zaradi te slike pa mi potem CD predvajalnik ne zazna CDja! In ne morem poslušati!

DVDVideoSoft Free Studio ima še eno dobro plat! Vse skupaj opravi zelo hitro! Povprečen čas je nekje 1 minuto in pol (ali še manj)!

Torej vprašanje:

Mi prosim lahko kdo pomaga, da odstranim sliko in mi ostane zgolj glasba?!

PROSIM ZA POMOČ, RES BI BILA ZELO HVALEŽNA!

Hvala in lep večer še naprej!

pomarančika

Temo je spremenil(a) pomarančika dne 28. nov 2008 18:19:39

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

28. nov 2008 18:21

to bo težko. lažje bo če prek mule poiščeš še muziko. aja, ne da se mi po netu iskat. ka za en format ti nardi tale dvd soft blabla? bannanna

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

28. nov 2008 18:25

Program imaš že pravi, le uporabljaš ga narobe Ko odpreš DVDVideoSoft Free Studio, predvidevam da uporabiš prvo aplikacijo "Free Youtube Download"? Uporabi tretjo aplokacijo "Free Youube to MP3 converter" pa ti bo prenesel le glasbo. Issi

pomarančika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 34

28. nov 2008 18:31

Issi, pa ti si zlata!!!!!! Stokrat hvala!!!!!!! Ja res, bom poskusila! Seveda! Joj, sem pa res...... ;) pomarančika

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

28. nov 2008 18:39

Upam, da ti bo uspelo. Issi

pomarančika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 34

28. nov 2008 18:49

Juhuuuu, ja! Uspelo je! 100-krat hvala!!!!!! pomarančika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti