Vlak - novi vozni red

planet_food  

član od: 22.4.2005

sporočila: 81

tema odprta - 26. nov 2008 0:02 | ogledi: 2.559 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Ta tema bo zanimiva zlasti za tiste, ki se naokoli prevažate tudi z vlakom.

Čeprav novi vozni red pride v veljavo šele 15.decembra, na spletni strani SŽ pa novic o tem še ni, sem na spletni strani "Mednarodnih voznih redov" (http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/en?newrequest=y) to spremembo že zasledil.

Zatorej vabim vse potnike z vlakov, da na zgoraj omenjeni spletni strani vnesejo svojo potniško relacijo (datum nastavite s 15.12.08) ter primerjajo nekaj sedanjih voznih terminov s prihodnjimi.

Vaše "ugotovitve" sporočite na forumu. Sam sem nad spremembami šokiran.

Lep pozdrav

planet_food

cc  

član od: 26.3.2008

sporočila: 50

26. nov 2008 7:45

Pozdravljeni, za Primorsko skoraj ni sprememb. Lep pozdrav cc

planet_food  

član od: 22.4.2005

sporočila: 81

26. nov 2008 8:14

Da cc, v smeri proti Kopru je razlika zanemarljiva (nekaj minut; slučajno študiram na Obali ter je zato ta relacija zame pomembna). Iz smeri Jesenic proti Kranju in Ljubljani pa so spremembe velike. Mednarodni vlak pride veliko prej kot sedaj, nekateri potniški pripeljejo kasneje. Ukinjajo se nekatere mednarodne zveze (npr. direktni vlak "Jože Plečnik" za Prago), spet druge imajo čisto spremenjen urnik. Kar dolgo bo trajalo, da se bomo nekateri navadili na spremembe. LP planet_food

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti