Peticija "risanka"

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

22. nov 2008 22:42

Pozdavljeni! To da moti rutino, to je tako tako. Se strinjam, da bi peticija morala imeti boljše argumente in ne izhajat iz užaljenosti. Bi pa predlagala tistim, ki ne morete brez "zaključka dneva z risanko", da ga zaključite malo drugače. Kaj ko bi se recimo ob 18.30 sedli vsi za mizo, prižgali svečko (pomirja) in se pogovarjali o dnevu ki ste ga preživeli (+ in -). Nekatere družine prakticirajo večerno molitev, lahko pa je tudi samo pogovor ob svečki, ali mirni glasbi, prižgani pomirjajoči dišavi... Zakaj je tako pomembno, da dan zaključimo pribiti na ekran. Danes sem poslušala p.Karla Geržana, gotovo ste že kdaj slišali zanj. In je govoril ravno o tem, kako pomembno je da si podelimo zgodbe, ki se nam dogajajo. Tu je povezava: http://audio.ognjisce.si/index.php?l=8&p=Za_zivljenje/ Prijetno poslušanje in veliko dobrih zgodb vam želim!! Lp, Sara veverica Sporočilo je spremenil(a) sara dne 22. nov 2008 22:43:19

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1411

22. nov 2008 23:23

Na SIOL net je podano mnenje Miše Molk, varuhinje pravic gledalcev RTV Slo. Tudi ona je proti menjavi urnika večerne risanke in to na račun nanizanke Strast, ki je po naših mnenjih sodeč, popolnoma odveč. Res sem radovedna kaj bo vodstvo RTV naredilo, bo ugodilo nam gledalcem ali bo naše medsebojno sodelovanje ostalo le na pobiranju naročnine. daga

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

10. dec 2008 16:33

Pop tv se je odzval in v terminu za risanko bojo zdaj otroci lahko gledali risanko.... na pop tv. http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/presene matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 10. dec 2008 16:34:16

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

15. jan 2009 17:43

Berite v jutrišnjih časopisih - risanka se vrača v stari termin!!!

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti