Diplomirala sem:)!!

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

26. nov 2008 23:02

Petkica, drži se! Pa jutri, ko bo vse za tabo ne pozabi na nas! Kar lepo se pohvali na tem forumu, večina nas bo lepe novice in tvojega ponosa zelo vesela!!! Na srečo nas je večina dobre volje in to radi delimo z drugimi! Petkica, poleg vseh dobrih nasvetov predhodnikov, ti dodam še jaz svojega. Zjutraj se obleci in uredi tako, da boš sama sebi všeč, obuj svoje najboljše čevlje, uporabi najlepšo šminko (če se šminkaš), udari s peto ob tla in si reci : "Danes je MOJ dan". Pred komisijo stopi vzravnana, s širokim nasmehom in odločnim pozdravom. In zmagaj! mamaF - Mojca

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

27. nov 2008 0:03

Petkica, drži se na zagovoru! Saj bo šlo! Jst sem namesto srečne linžerije vzela srečen nalivnik, pa po novem srečno srajco :) Moram pa povedati, da sem si zagovor predstavljala kot malo večji bavbav... je bilo težko, ampak je za mano! Obljubila sem si tudi, da grem po diplomi k zobozdravniku.... (ker me je tega grozno strah!!!!) in res sem naročena v prihodnjih dneh Sicer pa, končno sem začela pospravljati zapiske in gore knjig, ki so se nabrale tekom študija na FF ... še ena "diplomska" obljuba :) Ja, tudi pri meni je bilo tako, da bi lahko tisti dan celemu svetu povedala, da sem diplomirala, sploh nisem prišla k sebi, in sem šele nekaj dni kasneje, že na (zasluženih) počitnicah dojela, da ni več "treba za računalnik", da bi malo pisala.... Tako da se trenutno posvečam izredno pomembnenu vprašanju siciljanske cassate in majhnih canollov iz slaščičarne na Piazza Colonna... LP Sashika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. nov 2008 8:40

Bananči, jaz sem diplomirala na fspn-ju, kar je danes fdv in na to sem izredno ponosna.....Sicer nisem edina z diplomo od tam - nas je, hvala bogu, kar nekaj, pa še vseh "barv" smo... Ustanova mi je omogočila, da sem razvila svoj način razmišljanja, žlahten intelektualni dvom in zmožnost, da na stvar pogledam z več plati in zlasti na zmožnost, da na zadevo ne gledam s tiste strani, od koder jo itak že gleda večina. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. nov 2008 9:47

Vendelina jr. je napisal/a:
Bananči, jaz sem diplomirala na fspn-ju, kar je danes fdv in na to sem izredno ponosna.....Sicer nisem edina z diplomo od tam - nas je, hvala bogu, kar nekaj, pa še vseh "barv" smo... Ustanova mi je omogočila, da sem razvila svoj način razmišljanja, žlahten intelektualni dvom in zmožnost, da na stvar pogledam z več plati in zlasti na zmožnost, da na zadevo ne gledam s tiste strani, od koder jo itak že gleda večina. Vendelina jr.

 

Jaz sem bannannin post razumela kot ironijo na našo marinko (hop, marinka ...), ki se posatvlja z dvema diplomama, pa je bannanno zanimalo, ali je res taka asica, da ji je uspelo na dveh tako različnih faksih, kot sta medicina in strojništvo, ali pa gre morda za dvopredmetni študij na eni te isti fakulteti. Ker vemo, da je diploma pri dvopredmetnem študijo vendarle nekoliko drugačna kot diplomi dveh različnih faksov (sin je na dvopredmetnem študiju, tako da ...).

 

Mamamia

mamamia

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

27. nov 2008 13:31

Habibti iskrene čestitke tudi od mene, upam,da si proslavljala ob svoji čudoviti čokoladni torti. jana 07

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

27. nov 2008 14:32

mamamia je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:
Bananči, jaz sem diplomirala na fspn-ju, kar je danes fdv in na to sem izredno ponosna.....Sicer nisem edina z diplomo od tam - nas je, hvala bogu, kar nekaj, pa še vseh "barv" smo... Ustanova mi je omogočila, da sem razvila svoj način razmišljanja, žlahten intelektualni dvom in zmožnost, da na stvar pogledam z več plati in zlasti na zmožnost, da na zadevo ne gledam s tiste strani, od koder jo itak že gleda večina. Vendelina jr.

 

Jaz sem bannannin post razumela kot ironijo na našo marinko (hop, marinka ...), ki se posatvlja z dvema diplomama, pa je bannanno zanimalo, ali je res taka asica, da ji je uspelo na dveh tako različnih faksih, kot sta medicina in strojništvo, ali pa gre morda za dvopredmetni študij na eni te isti fakulteti. Ker vemo, da je diploma pri dvopredmetnem študijo vendarle nekoliko drugačna kot diplomi dveh različnih faksov (sin je na dvopredmetnem študiju, tako da ...).

 

Mamamia

mamamia
mama prav misl ;) vendelina je pač to plat spregledala ;) joke bannanna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. nov 2008 14:52

Potem se pa takoj postavim v vrsto z dvopredmetno družboslovno diplomo..... Jaz tega nikoli ne štejem za dve. Vendelina jr.

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

27. nov 2008 14:56

uuuu...ko sem jaz hodila na fax...sem vedno vzela svojega nonota (dedka) s sabo v LJ.... njemu je pasalo da se je šel malo potepat, jaz sem pa mislila da mi prinaša srečo.........hahahha...... ritual je bil zmeraj isti......na Lomu krof in kava zanj, meni pa kamilico za korajžo....potem izpit in nonič kroženje okrog šole in "držanje pesti" ter spominjanje starih časov...:PPPP .....in na koncu kosilo v Lj in domov...... Vsakič eno in isto....tako da se je že kar navadil na take izlete....JAZ PA SEM VSAKIČ...POVDARJAM VSAKIČ NAREDILA IZPIT......tudi takrat ko sem mislila da sem pogrnila na polni črti...pa tudi diplomo sem zvozila brez problemov :)))) Iz tega vsega se ga je prejel vzdevek NONO TALISMANO....in so ga kolegice vedno probale nažicat če gre z njimi na izpite....ma moj nonič ki je faca (ima 80 let in navihanost od 10) je rekel da samo če ga dobro podkupijo.....šibka točka so seveda sladkarije.... :P Zdaj hodim na podiplomski v NG....tako da upam da bo delovalo tako kot do sedaj.....hahahah

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. nov 2008 15:25

Dan! I did it Najlepejša hvala za vse. Res ste najboljšejši virtualni prijatelji. sem tako suvereno odgovarjala, da so samo kimali:) Sem morala pa zdaj prav v slovar pogledat, kaj pomenijo vse tiste besede, ki sem jih ven metala . Ne, saj ne, ampak prisežem, da jih prej v mojem besednjaku ni bilo:) Še dobro, da kdaj pa kdaj kakšno knjigo preberem Sem imela pa tako grozljivo tremo, da sem v začetku čisto zmrznila, predsednik komisije mi pa ni bil nič v pomoč. Je bil nataknjen, siten, zoprn in tečen. Hecno, kot profesor na predavanijh pa daleč najbolj priljubljen. Go figure. Mentor pa vse drugo. Res zlat. Sem bila pa zjutraj tako raztresena, da sem pozabila na srečno linžerijo. Zato samo devetka. Čisto meni podobno. Ampak zrihtala sem pa se Sem šla malo prej na dva , trapa na prazen želodec, zdaj sem pa fuč. Grem spat tja do nedelje, decembra sem se pa odločila, da bom frej. Lahko noč:)

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. nov 2008 15:28

Kaj pravte, je  vse že za petkico al še ne????? v vsakem primeru je dobro še mal držat pesti (hmmm, pol pa ne mormo tipkat....)

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti