Pogostitev za rojstni dan

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

24. feb 2003 10:24

Nika, kako je uspela večerja? Če ti ni odveč, napiši kaj si pripravila za svoje goste. Pri nas se tudi bliža rojstni dan pa vsaka ideja prav pride, da ni vedno na jedilniku isti meni. Lp Rebeka

nika2  

član od: 13.2.2003

sporočila: 13

24. feb 2003 13:28

Ja vecerja je kar uspela, so bili vsi zadovojni in siti. JEDILNIK JE BIL PA TAKLE: predjed: - majhni pohani koscki mesa /pisancji file, pa prej so bili kaksni dve uri v marinadi, tako, da so bili zelo okusni/ - pohani sampinjoni / pohala sem samo klobucke pa prej sem jih se zacinila z Vegeto/ - 3 razlicne omakce / tunina, majonezna z gorcico, zelenjavna / - solata : tuna + paprika + koruza + paradiznik + cebula = zacinjeno z olivnim oljem pa z zacimbami po okusu - bazilika... - vsak je dobil se en velik krompir, ki sem ga spekla v pecici in ko je bil pecen sem ga malce zarezala in napolnila z omako iz kisle smetane, drobnjaka in malce slanine glavna jed: - mesna in sirna pita - zeljnata solata s fizolom lepo zacinjena sladica : - cokoladna torta v obliki srcka - rolada lp nika nika2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti